Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha pedofil gyanús személyrõl...

Ha pedofil gyanús személyrõl bejelentést teszel, átkutatják a gépét vagy nincs ilyesmihez joguk?

Figyelt kérdés
Tegnap instagramon egy pedofil roma származású egyén instagramjára bukkantam. Az insta tele kislányokról lõtt fotókkal. Van amin félpucér kislány vonul a Pride-on. Van, amelyiken csak egy kislány nagyon rövid gatyás képe látszik. Eléggé kiakasztott a dolog, mert kis koromban sajnos összefutottam ilyen férgekkel... Az instája alapján egyértelmûen direkt olyan rendezvényekre jár, ahol kislányok táncolnak lenge cuccokban. Ilyen táncos kislányos elõadásokra. Ez nem csak valami mûvészi kifejezõdés vagy hasonló baromság. A googleban rákeresve a nevére 2012-es versek jönnek fel a neve alatt. Van amiben arról ír, hogy egy kislányt elrabol, de lelkiismeret furdalása lesz és végül nem bántja. Egy halom vers amikben olyanokat ír, hogy pl. óvodás lányt szeret, mert az tilos stb. Ráadásul a profilja alapján van kis köze a médiához. Valami utolsó kisember lehet persze. De többször célzást tesz rá, hogy forgatásra megy. Háttérszereplõ volt egy klipben például. Nem tudom, lehet-e tenni valamit ez ellen. Hogy legalább átnézzék a gépét? Az instagramja tényleg full tele kislányos képekkel. Nem tudom elképzelni, mi lehet a gépén. Vajon bántott-e már valakit? De tenni akarok valamit, mert nem véletlen jár ilyen rendezvényekre. Ha normális lenne, direkt kerülné a gyerekes helyeket. De nem teszi. Az én gyerekkorom tönkrement, hála a fajtájának. Van bármi esély tenni valamit ellene? :/
2018. jún. 23. 12:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek akik azt hiszik nem tudnam lekövetni? Még azt is tudják mikor sz@rtál utoljára, minden egyes adatot látnak a telefonon, a gépeden,csak nem érdekli amígy nem akarsz terrorcselekményt elkövetni pl, fölösleges ennyire naivnak lenni.
2018. jún. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Szerintem túlreagálod!

Linkeld be az adatlapját ès ha olyan jelentem,te is tedd azt a közössègi oldalon!

2018. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Csak pár a neten lévő írásai közül:


te pannonos

én meg vodás

te óvodás

én túlkoros

ezen te gyerek

ne filózz

azért szeretlek

mert tilos



kiskorú lányok

tömegével az utcán

de én egyedül



Versei alapján megtalálhatod a nevét és az instagramját. Majd írd meg, szerinted túlreagálás-e. Lehet csak a gyerekkori dolgok miatt akadtam ki ezen?

2018. júl. 17. 13:13
 14/15 anonim válasza:

Jelentsd. Mást nem tudsz tenni.

Megtaláltam egyébként, undorító. Elküldtem több ismerősömnek is, hogy jelentsék, de tényleg nagyon ijesztő. Főleg, ahogy a képek alá írja, hogy #candid... undorító féreg

2018. júl. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Instagramja: [link]
2018. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!