Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hová lehet fordulni, ha...

Hová lehet fordulni, ha bejelentést akarok tenni mert olyan babaszépségversenyes oldalra akadtam ami felettébb gyanús?

Figyelt kérdés

Először feltetetik veled a gyerek fényképét,és a nevét. Aztán azt mondják szavazz a képekre, de nem a szavazatok döntenek,hanem valamiféle titokzatos négytagú zsűri dönt, az első 3 helyről. Valamint beszervezésre buzdítanak, amiért pontokat adnak, aztán beválthatóak lesznek a pontok, és akkor kiadatják a címüket is a naiv szülőkkel, valami csekély ajándékért. Teszik ezt úgy hogy az oldal üzemeltetője/i nem fedi/k fel kilétét/üket. Nincs név, cím, csak egy e-mail cím. A zsűri tagjairól azt írja az oldal hogy négy ismerős szülőből áll, de kinek az ismerőseiből?

Tehát az oldalra felkerülő gyerekek névvel címmel fényképpel ismeretleneknek ki vannak szolgáltatva felelőtlen szüleik által.

Nem olyan régóta létezhet az oldal(talán november óta),de már jópár versenyt kiírtak különböző kategóriákban babától a tiniig.

S.O.S


2010. jan. 29. 22:58
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrségnek is bejelentheted, ott is foglalkoznak az internetes bűnözőkkel...Én semmi pénzért nem küldeném el a gyerekeim képét idegeneknek, mondjuk még szépségversenyre se....
2010. jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz. Rendőrség. Azonnal.
2010. jan. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

Rendőrség. Igaz, nem írtál konkrét bűncselekményt, de lehet, hogy az internetes rendőrséget érdekelni fogja.

Adatvédelmi biztos.

2010. jan. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Így van jelentsd be a rendőrségre.És hogyan lehet erre az oldalra föllépni?Mert volt már hogy küldtek nekünk is üzenetet hogy szavazzunk.Ez nem a pampers néven van?De lehet most hülyeséget írtam.
2010. jan. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Nahát, milyen egyszerre válaszoltunk...
2010. jan. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Remélem még le is húzzák a szülőket! Az egyik baj ez,a másik, hogy a némely szülő mindenre hajlandó még arra is, hogy szegény gyerekét kitegye mindenféle cincálásnak.
2010. jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a pozitív megerősítést, máris lépek! Már kezdtem magam hülyén érezni, annyit dumáltam az oldal tagjainak, de még engem kiáltottak ki ellenségnek. Azt nem írtam hogy minden kommentemet egyszercsak kitörölték!
2010. jan. 29. 23:09
 8/39 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy lehet úgy beírni hogy rá lehessen kattintani, de:

www.legszebbgyermekek.gportal.hu

2010. jan. 29. 23:13
 9/39 anonim ***** válasza:

Még a tetejébe gportal is...

Úgy lehet kattinthatóan beírni, ha elérírod a http://-t.

2010. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

Mit mondjak..jó kis oldal..a legjobb duma az egészben az, hogy "Ez a verseny nem csak és kizárólag a szépségről szól, hanem a gyermekek belső tulajdonságait és képeségeit is próbálja feltárni!


Hiszen a legszebb gyermekek belül szépek igazán!" Ezt ugyan hogyan gondolták???? Egy kép alapján belső szépségről beszélni...nem normális, aki ilyen helyekre felteszi a gyereke képét...ki tudja, ki mire használj..pfuujj!!! Emellett az oldal tulajdonosa írni se tud...ha már weboldala van, megtanulhatná, hogy a "képességeit" szót 2 s-sel írjuk...

2010. jan. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!