Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Forduljak a rendőrséghez?

Forduljak a rendőrséghez?

Figyelt kérdés
Üdv. Régebben hirdettem a lakást, de a címemet 2 embernek adtam meg miután privátban sokat leveleztünk és a 2ből 1 el is jött megnézni. De ez úgy 4 hónapja volt. Azóta inaktív a hirdetesem és senkivel nem beszéltem a lakásról. Ma apukám hívott a munkában, hogy egy nő állt az ajtó előtt (aki amúgy nem tudom, hogyan jutott be a házba, mert nem kaputelefonált). És úgy kezdte köszönés és bemutatkozás után, hogy ez az eladó lakás és megnézhetné. Sajnos apukám beengedte. És csak a történtek után hívott fel. Eléggé kiakadtam. Az ajtón mozgásérzékelős kitekintő van. Felvette videóra az illetőt. Mit tegyek? Mondjuk nem is értem. Eddig ha valakit odahívtam,egyeztettem a szüleimmel és én is mindig otthon voltam. De apukám elmondása szerint olyanokat kérdezett, hogy a kemény kíván e bélelve, a villany áthúzva, az ablak és ajtók kicserélve. A wct és a konyhát megnézte. A két szobából csak egyet, a másikba nem ment be. Szóval nem tudom. Ettől függetlenül gyanús. Apukám sajna nem jegyezte meg a nevét. A számomat elkérte, mert apu nem tudta megmondani neki a közös költséget sem a lakás árat. Bár ez ma 10kor történt, de azóta sem hívott. Szerintetek? Asszem kérek távfelügyeletet.

2018. júl. 13. 18:29
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hát sokat csavarognak. A betörők meg ugye akkor mennek, ha nem vagy otthon.
2018. júl. 13. 19:31
 12/22 anonim ***** válasza:
82%
Túlpörgeted a dolgot. Sokan felírják a címeket,akár haver részére is , és később mennek csak oda,sok az elvarázsolt ember. Nem így szoktak betörni,ez nem lenne jó módszer,semmi előnye nem származna belőle a betörőnek csak hátránya.Rendőrség ezzel nem foglalkozik.
2018. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nekem is el van mentve régebbi hirdetés fotója, telefonszámmal, ami mára már nem aktív és nem készülök betörni sehova.

Viszont azt érdekes lenne tudni, hogy a címet honnan tudta meg. És ami még érdekes, hogy miért nem telefonált?

Ezekre biztos rákérdeztem volna apukád helyében.

2018. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Azért én elsétálnék a rendőrségre azzal a videóval, mert ha esetleg van előélete, akkor nem árthat az óvatosság.

Lehet, hogy elhajtanak, de a saját nyugalmad megér ennyit!

2018. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

... és itt egy példa:

[link]

2018. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is ez a furcsa és én is rákérdeztem volna. Nem telefonált, tehát vágta, hogy otthon vannak.Szóval biztos volt a dolgában és ettől olyan gyanús. Mert a semmire senki nem jön oda, hogy otthon vannak vagy sem.
2018. júl. 13. 21:19
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

Tehát hirdetted az ingatlant, valaki pedig jelentkezett a hirdetésre. És még volt pofája megnézni a megvásárolandó ingatlant.

Szörnyű... egyértelműen hívd rá a rendőröket, halálbüntetést érdemel!


Amúgy mit hittél, ingatlanközvetítő/ezzel foglalkozó honlap csak egyetlen oldalra teszi fel a hirdetésed? Esetleg mi lenne, ha rákeresnél?

Vagy mondok jobbat, talán az ott lakóknak (szüleidnek) kellett volna megmondani, hogy már nem akarod eladni alóluk a lakást.

2018. júl. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
17.pont a lényeget nem fogatad. A cím soha nem volt publikus. Soha. És akinek megadtam privátban 2 személy, mindkettőttudom név szerint! És ezt a tagot nem ismerem! Eleve egy normális vevő, nem állít kérdés nélkül oda. A szüleimnek van máshol lakása....Szóval nem a fejük felöl. Ez ugyanis a sajátom, csak ideiglenesen laknak ott. Most tulajdonképpen irígy vagy szimplán h. Lye?.
2018. júl. 13. 21:42
 19/22 A kérdező kommentje:
Erzsébet nevűnek nem adtam meg egyáltalán. 2 férfi írt és egyikük meg is nézte a kecót. Nő nem is volt az érdeklődök között. Mondjuk kezdjük ott....
2018. júl. 13. 21:46
 20/22 anonim ***** válasza:
66%

Csupán a hisztérikus összeesküvés-elméleteidre reagáltam.

De maradjunk a lényegnél, mit akarsz?

Rendőrség figyelje 24/7 az ingatlant? Ez nem fog megtörténni, nem ez a rendőrség feladata.

Csukják le a nőt? Ez se fog megtörténni, még csak keresni se fogják. Milyen alapon kéne, ha nem is történt semmi?

2018. júl. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!