Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mikor kapom vissza a lefoglalt...

Mikor kapom vissza a lefoglalt telefonom?

Figyelt kérdés

Egy ügy miatt lefoglaltak tőlem egy telefont, augusztus 1-jén pedig küldtek egy levelet,hogy nekem rendelik el azt, tehát visszakapom.

De máig semmi, mit kéne tegyek? Mikor, hogyan fogom visszakapni? Mert már nagyon szükségem lenne rá.



2018. aug. 15. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Tolem 2 telefont meg 2 winchestert foglaltak le ,4 honapot vartam mire visszaadtak. Mondjuk ha tenyleg kaptal papirt ,hogy visszakapod akkor szerintem bemehetsz erte. Amikor en kaptam papirt nekem volt rajt egy cim (nem a rendorseg) ahova mennem kellett erte.
2018. aug. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Oh sajnálom!:(

Nekem sajnos nem volt rajta cím,csak,hogy panaszt tehetnek(tehetek?) Így volt leírva, de Szerinrem elírás, 8 napon belül!

De erről nem kaptam semmit.. és aug.8án ért ide a levél.. Remélem tényleg bemehetek már érte..Bár feleslegesen nem szívesen mennék!😶

2018. aug. 15. 23:30
 3/8 A kérdező kommentje:
Kérem aki jártas az ügyben segítsen.
2018. aug. 15. 23:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem titok mi volt az az ügy ami miatt le kellett foglalni? Talán nagyobb az esély hogy tudunk segíteni.
2018. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyebkent igen,,,ismerosom a lefoglalt konzoljat masfel ev utan kapta vissza...
2018. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én arra lennék kíváncsi, ha küldtek papírt,hogy nekem ítélték, bemehetek érte? Jártasak válaszát várom.
2018. aug. 17. 17:20
 7/8 anonim ***** válasza:
De most erre mitmondjunk? A papirt figyelmesen el kell olvasni. Ha rajta van ,hogy mehetsz erte akkor mehetsz. Ha nincs akkor nem biztos,de be tudsz telefonalni. Velem olyan is volt ,hogy nem kuldtek papirt,csak a rendorrel aki vitte az ugyet beszeltem fb-n es mondta ,hogy bemehetek erte. Csak ugye a papir a hivatalos ut. Tehat ha pl meghallgatasra kellett volna mennem ,es o ezt facebookon irta volna ,en meg letiltom es nem megyek el abbol nem lett volna baj ,mivel a fb-s uzenet nem hivatalos. Mindent egybevetve az lenne a legegyszerubb (es masfel nap alatt meg is oldhattad volna) ,hogy betelefonalsz es rakerdezel. Nem harapjak le a fejed.
2018. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez állt a Levélben:

"Emiatt a lefoglalás megszüntetésekor a készüléknek *Név* részére történő kiadásáról kell rendelkezni.

2018. aug. 23. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!