Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményetek a magyar...

Mi a véleményetek a magyar rendőrökről?

Figyelt kérdés

2018. aug. 17. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Én akikkel eddig találkoztam, mindig (egy kivételével, aki csak azért is kötekedni akart, gondolom a hatalmával próbált vissza élni)mind jó fejnek tűntek, teljesen normálisan segítettek abban amit kértem
2018. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
Csírák.
2018. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
72%
Nekem a családomat évekig terrorban tartotta, verte egy bizonyos ember és nem segítettek semmi. Egy év alatt 17 feljelentést tettünk mégse segítettek, végül eladtük negyedáron a házat, hogy el tudjunk menekülni. Ezek után most írjam le róluk a véleményem ?
2018. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#korrupció
2018. aug. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 tambi3 ***** válasza:
90%

Számomra két rendőrség van hazánkban; közlekedési és bűnügyi.


KÖZLEKEDÉSI:

Több, mint kétmillió kilométert vezettem elég tempósan, és "ahol gyalulnak, ott hullik a forgács", tehát rengetegszer megbüntettek, soha nem törvénytelenül, etikátlanul is csupán kétszer. Egyszer azért, mert felálltam a járdára, hogy a nyolcvanhat éves édesanyám könnyebben tudjon beszállni, egyszer pedig az esetnek háttal álló rendőr járőrtársa unszolására "látta", hogy rámentem a záróvonalra.


Sokan haragszanak, ha megjön a csekk. Én nem, mert korrektül előre megmondták, hogy ötvennel (90-el, 110-el, 130-al) menjél, mert megbüntetünk. Nekik ez a dolguk, nekem pedig az, hogy elvégezzem a feladataimat, időben érkezzek (gyűlölök elkésni, én sem tűröm el). Ez néha pénzbüntetéssel jár, de ezt bele kell kalkulálni...


BŰNÜGYI:

Édesanyámat háromszor rabolták ki viszonylag kis értékre úgynevezett "trükkös lopás"-sal, hozzánk is háromszor törtek be, és egyszer volt itthon tartózkodó fiammal szemben rablási kísérlet. Ez utóbbinál az elkövető olyan ostoba volt, hogy szinte "megüzente" a szándékot, így nem csak személyét, de azt is fel tudtam deríteni, hogy melyik nyírségi kis faluban rejtőzött el. Innen könnyű volt megfogni, beismerte, majd a bíróságon visszavonta. A bírónő ezt persze "nem ette meg", mondván,hogy a beismerés során olyan adatokat és tényeket közölt, melyeket csak az elkövető tudhatott.

Az előbbi hat esetről semmi, így szememben a bűnözők-rendőrség mérkőzés jelenleg a rendőrség 6:1 arányú vereségét mutatja.


Csak remélni merem, hogy ennél tovább már nem romlik az arány...

2018. aug. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Nem jó. Nem segítettek amikor csak ők tudtak volna. Muszáj volt magunknak megoldani a helyzetet. Felületesek voltak és figyelmetlenek.
2018. aug. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyre jobbak.
2018. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
őrzik és védik /kiskirályunkat/. igaz gyűjtik a pénzt is /neki/!
2018. aug. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Családom és barátaim tapasztalatai alapján konkrétan nem lehet számítani rájuk.
2018. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 jegecske ***** válasza:

én, egy nyegle, nagyképű 160cm és 50kg fickóval "rendőrrel" találtam szembe magam. kinyilt a bicska a zsebemben a szövegétől. pfuj, utálom őket

ha meg akar büntetni, tegye, de ne fölényeskedjen és ne tegyen sértő megjegyzéseket. szóval, utálom őket

2018. aug. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!