Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményetek a magyar...

Mi a véleményetek a magyar rendőrökről?

Figyelt kérdés

2018. aug. 17. 20:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bizony ez sok estben jellemző rájuk....nem érvényesülnek a családban vagy más esetekben akkor itt "ki-élik" hatalmukat.
2018. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
51%

Van pozitív és negatív is.


Nagyon negatív, amikor azért hívtam ki őket, mert egy idős bácsit ütöttek a buszmegállóban, és még engem b@**ogattak, hogy hol parkoltam le az autóval! Kérdeztem, hogy ennek mégis mi köze van az egészhez, azt mondták, hogy ez is fontos... Hol élünk?!


Azért pozitív is van számtalan.


Viszont amit nem tudok megemészteni, az az autósok vegzálása és a kilakoltatásoknál való asszisztálás! Hiába mondják, hogy parancsot teljesítenek, ehhez azért alapból ge(|nek kell lenni!

2018. aug. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A Tengerész ***** válasza:
Pont olyanok mint a társadalom amiből valók. SEMMI különbség köztük és azok közt akik meg nem rendőrök
2018. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12- mi a pozitív a kilakoltatásnál? Élvezettel vonszolják a

banki károsultakat vagyonukból !!!

Teljesítik azt amit orbánc nem akar megvalósítani !!

Horvátországban rövid úton /mint itt az ifik a parlamneben...ami nekik kell az 3 nap alatt törvényesítenek/

A horvátok törvényt hoztak hogy a devizahitelek nem törvényesek és aki már fizetett is kamatostól fizetik vissza a bankok !!!!

2018. aug. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Hát, nem is tudom. Mindenki utálja őket, pedig. Ha kell ottvannak. Azért.. Nem tehetnek ők se semmit, hogyha nincs bizonyíték. Rengeteg negatív, és pozitív dolog van velük kapcsolatba. Példa. Az hogy ha ők ki vannak vezérelve egy helyre, hogy megfékezzenek egy tűntetést, nem őket kell utálni, mert nem ők tehetnek róla hogy ki kell menjenek, hanem azt aki kirendelte őket. Több videót is láttam, hogy a rendőröket utálják, mert a feladatukat teljesítik. Nekik ez olyan, mintha neked az irodában/építkezésen vagy bárhol máshol kiosztanak egy feladatot, és azt meg kell csinálnod. Sokat hallom, hogy szídják őket, pedig. Sokszor van olyan hogy ha ők nem lennének, már lehet hogy mi se! Múltkor sétáltam, egy középforgalmas helyen, és egy Öreg bácsit körülálltak 3 an egy saroktól nem messze. Direkt odaálltam a sarokra, hogy ne lássanak, és hallgatóztam. Nem mentem oda powerkedni, egyedül voltam, ők meg 4en... Körbeállták a bácsit, hamar ki is derült, hogy ki akarják fosztani. Hívtam a rendőröket, akik hamar a helyszínre értek, és csattant is a bilincs. A bácsinak nem lett baja, a 4 hapit meg elengedték 8óra fogda után. Persze volt olyan is, amikor más esethez nem tudtak kijönni. Megbüntetnek? Persze! Ha nem tartod be a szabályokat, megbüntetnek. Ez így van mindenhol. Például egy játékban, a való életben is mindenhol... Például, az iskolában, a tömegközlekedésbe, a közlekedésbe.. Ha nem veszel jegyet, megvág a kaller a buszon, ennyi. Nem tudsz vele semmit kezdeni, csak miután a kezedbe nyomja a csekket, szídod, elhordod mindennek, ahelyett hogy vettél volna 1 jegyet/bérletet. Én nem védeni akarom az ellenőröket, én csak azt mondom, amit tapasztalok. Egyébként én is rendőrnek készülök, akkor most engem is utálni fog mindneki? Így jártam, kész.


15/F

2018. aug. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!