Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség miért engem...

A rendőrség miért engem igazoltat és von kérdőre akkor, ha esti szürkületben néha vakuval fotózok és ami miatt néhány autós trafipax-os rendőrnek néz?

Figyelt kérdés

Ami az esethez hozzátartozik: dombról fotóztam, 20 méterre az autósok fölött, és bő 30-40 méter távolságra még az úttól. Gyönyörű naplemente volt, a szándékom egyértelmű lehetett.

Szabályosan közlekedők - még ha megtévesztő is lenne az esetem - nem jelentenének be ilyet a rendőrségen, mert nem lenne okuk a félelemre.


2010. jún. 22. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
A rendőrség gyakorlatilag azt csinál amit akar, ráfogva arra hogy a köz érdekeit szolgálják, pedig a legtöbb esetben csak a kenyéradóik illetve a saját érdekeiket!
2010. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Csak az az autós ijed meg sztem,akinek vaj van a füle mögött...,aki mindent betart és rendben van minden papirja annak nincs mitől tartania!A rendőrök meg túlbuzgók,vagy jobb dolguk nincs...
2010. jún. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
A vakuzás elvakíthatja az autósokat, ebből baleset is lehet. Lehet, hogy a rendőrök nem mérték be a távolságot, és nem tudták, hogy te "bántótávolságon" kívül voltak. Amúgy este az autósokat "veszélyeztető" vakuval fotózókat meg szokták a belvárosban is állítani. Büntentni nem gondolnám, hisz nem szándékos, max. figyelmeztetik őket.
2010. jún. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Vakuval naplementét fotózni... Gratulálok. Vaku nélkül egyértelmű lenne a szándékod, vakuval csak fotóstudományod (hiányát) bizonyítod.
2010. jún. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Te vakuval fotózol naplementét?

És legalább világosabb lett a Nap? :)

2010. jún. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
ezt a kamut...legalább gondold végig mit kamuzol és te elhinnéd-e?
2010. jún. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A fotós múltamról és tapasztalatomról azt hiszem senkinek nem kell számot adnom, legyen annyi elég, hogy nem most kezdtem...

Hogy a kételkedőknek pedig megmagyarázzam. Bár konkrétan naplementét fényképeztem, az előtér is igen érdekes volt. A hosszú záridő kiégette volna a naplementét, a röviddel az előtér koromfekete lett volna. Így ezt vakuval kompenzáltam, és tettem világossá az elülső részeket is. A vaku fényereje mellesleg -1,5 volt és a már előbb említett 20 méteres szintkülönbség miatt nem hiszem, hogy elvontam volna az autósok figyelmét.

2010. jún. 23. 09:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább viharnak nézhettek akkor... Ha minden így volt, ahogy írod, akkor igencsak megtaláltak mielőtt kajálni mentek volna...
2010. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!