Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért volt ilyen bunkó velem...

Miért volt ilyen bunkó velem a rendőr?

Figyelt kérdés
Egy verekedés kapcsán kerültem rendőrségi ügybe, mint tanú. Szóval én nem csináltam semmit, csak láttam a verekedést. Egy szórakozó helyen volt, jöttek a rendőrök és minket is bevittek, de akik kijöttek, az egyik akii velünk lányokkal foglalkozott, tök bunkó volt velünk, pedig nem is csináltunk semmit. Olyan szigorú volt velünk, mintha bűnözők lennénk, pedig csak a barátaink voltak, akik verekedtek. De fura, mikor bevittek és aki kikérdezett minket, az már tök normálisan tudott velünk beszélni, még azt is megkérdezte haza tudunk-e menni, meg hogy korán kelünk-e, stb... Hogy lehet egy rendőr ilyen, hogy ha olyan kedve van, akkor úgy beszél velem, mintha a seggéből rángatott volna ki?? ÉS ilyennek adnak hatalmat a kezébe? Ettől érzi magát valakinek, hogy 50 kilós lányokkal úgy beszél, mint a kutyájával?? Én elvenném az ilyentől a jelvényt... Tehetek valahol panaszt az ilyen ellen?
2018. szept. 24. 20:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sztem azok a legnormalisabbakkal a rendorokkel akik ultek, mert tudjak h lehet hosszasan, vagy roviden intezni a dolgokat meg kevesbe kenyelmetlenul az eloallitottnak. Szoval en se hiszem h a flegmazas a legjobb a rendorrel + azt se h korabbi valaszolo ult.


A rendor rohadtul nem orul, ha mennie kell hulyekhez, de a sok papirmunkat ami vele jar meg annyira se. Nekik ezeket le kell papirozni ami nem buli.

2018. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!