Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A BV-be mennyire nehéz bekerül...

A BV-be mennyire nehéz bekerülni? Felvesznek ha színtévesztő vagyok?

Figyelt kérdés

2018. nov. 22. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Az egyik oldalon tuti nem számít. Oda még vakon is bejuthatsz.

A másiknál lehet gond. Egy cimborámat emiatt nem vették fel, (mondjuk nála ez inkább már színvakság).

2018. nov. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne már.Be kell oda kerülnöm
2018. nov. 23. 00:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Minek?

Egy kalap szar az egész.

Havi 120 nettót fogsz kapni.

2018. nov. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Ne már.Be kell oda kerülnöm"


Mi az, amiért mindenáron be akarsz kerülni? Én gyakorlott sittes vagyok, érdeklődve hallgatlak!


Valószínűleg valamiben nagyon tévedésben lehetsz, ha ennyire oda vágysz. 4 helyen is megfordultam, és majdnem 7 év "szolgálati időm" van. :)

Valószínű, hogy helyre tudok rakni egy-két tévedésed.

2018. nov. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jól fizetnek,adnak lakástámogatást,kafetériát meg mindenféle juttatást.Már régóta álmodozom róla,hogy rendészeti pályára lépek
2018. nov. 23. 12:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Lebeszélnélek róla, igaz én 15 évvel ezelőtt voltam a díszes csapat tagja. Az alapfizu a mindenkori minimálbér 1,3-1,4 szerese volt.Nem emlékszem pontosan. Erre jöttek rá a műszakpótlékok, ami nem túl sok. A 12/24-12/48 beosztás hazugság. A körlet és biztonsági felügyelők ezt írják alá, mert ezek 12 órás szolgálatok, de vannak 8 órás szolgálatok is. Beszélő, előállítás, séta stb...ezeket úgy oldják meg, hogy a pihenőnapjaidon berángatnak. Amikor felszerelsz lemondatnak bizonyos alkotmányos jogaidról. Ezek legzavaróbbika a tartózkodási hely szabad megválasztása. Ez azt jelenti, hogy bármikor ott vagy, ahova hívnak, nem mondhatsz nemet, max 1x-2x elnézik, ha arra hivatkozol, hogy piás vagy, de tudok olyat, akinél ez sem volt probléma. Volt olyan, hogy 5 perce sétáltam ki és már hívtak, hogy aznap vissza kell menni...idősebbek gyakran azonnal a kapu után bontották a tablettás bort és nyelték is le, hogy ha jön a telo, akkor már ittasak legyenek...A szabad vélemény nyilvánításról ugyanígy lemondatnak, ahogy nem lehetsz semmiylen gazdálkodó társaság tagja sem. Téged és közvetlen rokonaidat rendszeresen vagyonosodási vizsgálatnak vetnek alá, ami nem vészes, csak megnézik, hogy kb hogyan élsz a semmi fizuból.A régebbi kollégák egymást között nyíltan rasszisták, amit tanítanak a tiszthelyettes képzőn, az gyakorlatilag 0. Többet szedsz össze a kollégáktól, persze nagyon lassan és elég rossz érzés az ügyeletes hülyének lenni,főleg a fogvatartottak előtt...

Támogatás: amikor én dolgoztam a bv-nél akkor is volt ilyen mézesmadzag, de max albérlet támogatásról tudtam és egy embert ismertem, aki kapott bv kölcsönt lakásvásárlásra.

Kötelező már az érettségi, de ez sem gond ha nincs,max aláíratják, hogy elvégzed. De ha van, akkor azt javasolnám felejtsd el a bv-t, csinálj meg vmilyen technikus képzést, ami érdekel...

Ha kiforrott jellemed van, akkor nagyon nehéz beilleszkedni, ha csak tengsz-lengsz, keresed az utad, akkor jó lehet, ha nem zavarnak amiket leírtam.

Vedd figyelembe, hogy ezek a körülmények 15 évvel ezelőtt voltak, bár ahogy olvasgattam napjainkig a helyzet nem javult a bv-nél sem...sőt.

2018. nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!