Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Magyarországon miért füveznek...

Magyarországon miért füveznek annyian?

Figyelt kérdés
Az tény, hogy rengetegen tolják, de azt nem értem, mért állítják be ezt úgy sokan mintha ez egy tök természetes, normális dolog lenne, hogy drogoznak és ha majd ebbe halnak bele azt is ilyen lazán veszik majd? A rendőrség foglalkozik ezzel a problémával egyáltalán?

2018. dec. 7. 01:57
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
#20 Az alkohol, nikotin, koffein, vényköteles gyógyszerek kábítószernek minősülnek.
2018. dec. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
10%
A nikotin még ok, de a koffein nem tudom mióta drog? Maximum doppingszer, de nem veszélyes és nem függőséget okozó valami. Kávézom, ha akarok, ha nem, akkor meg nem. Ha bagóznék az más lenne, mert ha nem akarok, akkor is kellene.
2018. dec. 8. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
69%
A koffein igenis drog.
2018. dec. 8. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
Okos vagy. Biztos van vagy 8 osztályod. 6x az első, meg kétszer a második.
2018. dec. 8. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
62%
Igen a koffein is drog. :) És nem halsz bele? Kérlek nézz utána a koffeinnek, mert ezek szerint ti ezeket a szereket úgy ítélitek el és úgy istenítitek, hogy egyikről sincs fingotok sem.
2018. dec. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim válasza:
82%
ez eletem kommentsora volt.valami ilyesmi"köztudatlansag miatt leptem le az orszagbol. a legszomorubb az, hogy egymast szeditek mindenfele tajekozodas nelkul. midegy mit ir a masik ha a fu ellen van azert kapja be ha a fu mellett akkor dogoljon meg a drogosa.. olyan szintu gyulolet van a magyar emberekben..-aki nem elt kulfoldon, nem tapasztalt mas kulturat sajnos sosem fogja felfogni. remelem egyszer valami valtozas bekovetkezik es az emberek nagyresze talan nyitott, ertelmes lesz. addigis adios))
2018. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
Látom a bunkó 43%-ost már letiltották.
2018. dec. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
Hol?
2018. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
39%

# 19/ Egy antidepresszáns sokkal károsabb, mint egy füves cigaretta."


Ne beszélj már hülyeségeket. Fingid sincs róla.


A koffein is drog, de nem butulsz el tőle és nem kell korházban ápolni miatta


Az alkohol sem jó, de összehasonlíthatatlanul jobb mint a fű vagy más drogok. Én láttam már alkoholista fizikust az ELTÉ-n, aki oktatott de füvest egyet sem. Aki füvezik egy év alatt leépül agyilag. Az alkoholista évtizedekig húzza

2018. dec. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
77%
Rosszul tudod. Az alkohol sokkal rosszabb, mint a fű. 1 év alatt max azok épülnek le akik minden nap eltolnak 9 grammot, de ugyan ezt megnézhetjük alkohollal. 1 évig minden nap 1 üveg vodka. 1 év múlva emberünk azt sem tudja, hogy melyik űrhajón van. Fű... Nézz utána kivolt az az Ady Endre...
2018. dec. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!