Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Magyarországon miért füveznek...

Magyarországon miért füveznek annyian?

Figyelt kérdés
Az tény, hogy rengetegen tolják, de azt nem értem, mért állítják be ezt úgy sokan mintha ez egy tök természetes, normális dolog lenne, hogy drogoznak és ha majd ebbe halnak bele azt is ilyen lazán veszik majd? A rendőrség foglalkozik ezzel a problémával egyáltalán?

2018. dec. 7. 01:57
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
47%
De a fű nem hoz ki ilyet belőled. Mégis illegális. A rossz dolgokat nyomják az embereknek csak sokan ezt nem veszik észre. Hetente kb 3-4x füvezek. Előtte majdnem minden nap fájt a fejem. (nagyon fejfájós vagyok) mióta szívom még nem fájt a fejem egyszer sem. Aki okos az érteni fogja hogy mit akarok ezzel mondani...
2019. jan. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim válasza:
Kérdező, te agymosott szcientológus vagy.
2019. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:

Hiába dicséritek, attól még tudatmódosítóról beszélünk. Nekem nem akarja senki bemagyarázni, hogy ez olyan faxa dolog. Aki meg gyáva ilyen xarok nélkül szembe nézni a valósággal az egy 0 ember a szememben. Arról nem is beszélve, hogy mivel tudatmódosító, így mindent befolyásol, hogy éppen hogyan döntesz egy adott helyzetben, vagy hogy éppen tetsze-e egy adott dolog vagy sem.


Ha éppen egy ilyen befüzetett faxagyerek azért megy át a piroson, mert a fű hatásától olyan istenkirálycsászárnak érzi magát, hogy ő neki semmi nem állhat az útjába és azért halnak meg mások például?? Aki szerint ez jó dolog az elmebeteg.

2019. jan. 19. 22:40
 44/50 A kérdező kommentje:
Tehát, hogy éppen tetszik-e egy adott dolog (akár film, zene, bármi) vagy sem. Pl. láttam már olyat, hogy valakinek befüvezve nagyon bejött egy zene, de amikor már nem volt a fű hatása alatt akkor meg csak fintorgott rá. Ez csak egy apróság igaz, de ebből is látszik, hogy mennyire befolyásolja a gondolkodást a fű.
2019. jan. 19. 22:45
 45/50 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:


Hiába dicséritek, attól még tudatmódosítóról beszélünk. Nekem nem akarja senki bemagyarázni, hogy ez olyan faxa dolog. Aki meg gyáva ilyen xarok nélkül szembe nézni a valósággal az egy 0 ember a szememben. Arról nem is beszélve, hogy mivel tudatmódosító, így mindent befolyásol, hogy éppen hogyan döntesz egy adott helyzetben, vagy hogy éppen tetsze-e egy adott dolog vagy sem.


Ha éppen egy ilyen befüzetett faxagyerek azért megy át a piroson, mert a fű hatásától olyan istenkirálycsászárnak érzi magát"


Ilyet hol láttál? Mert hogy ilyenkor inkább még az üres úttesten is megáll nehogy elbasszák mert parázik attól hogy történik vele valami.

2019. jan. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező bocsánat de te hülye vagy. Csak egyszer nyisd ki a szemed. Hány olyan esetet hallottál hogy valaki a fű miatt balesetet okozott volna? És a másik kérdés hány olyan esetet hallottál hogy valaki alkohol miatt balesetet okozott? Ugye hogy az utóbbi kérdésre több példát tudnál. 😉 Szerintem egy 18 éves otthol ülős baszari szűz fiú lehetsz. És akkor mivan ha befüvezve tetszik egy zene vagy éppen máshogy cselekszel? 😂 Ezért elítélni az embereket bzdmeg. Ha ennyire utálod aki füvezik akkor menj be egy boltba aztán vedd meg az összes piát és tedd el magad holnapra. Mindenki jobban járna 😉
2019. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
40%

Itthon sem füveznek többen mint máshol. Legtöbben herbált szívnak szerencsétlenek.


Az alkohol nem olyan ártalmas messze sem, mint a fű. Persze egy alkoholista sem követendő példa de még mindíg sokkal jobb, mint egy füves.


Legokosabb lenne pszichológushoz, pszichiáterhez járni ha valami magánéletbeli probléma van. Egy-két antidepresszáns vagy nyugtató kúra legtöbbször segít átlendülni az élet nehézségein. Nem kell drog.

2019. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
57%

# 48/48Amíg valaki nem próbálta a füvet hogy milyen hatással van rád addig szerintem kussoljon. Érdekes mióta füvezek semmi bajom nincs. Nem kell gyógyszertárba járnom"


Mert elhalnak az idegsejtek. Ami elhalt az ugye nemis fáj. Ezt végod?


" Esetleg azt tudjátok hogy a sima gyógyszerekbe semmi de SEMMI hatóanyag nincs. Csak azt hiszitek"


Kevered a homeopátiával -.-


"Szerintetek miért az anyám fszáért illegális a fű?"


Mert drog és ilyen agresszívvé tesz mint téged. Én pl nem szedek semmit, nem iszok, nem szívok. Kiegyensúlyozott vagyok. Tedd le a drogokat kislány.

2019. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Ja elhalnak. Látom még te se próbáltad. Kár érted 🙂 Ezzel eléggé mellé lőttél. A fű még nem számít drognak. Na a kokain az már kemény drog ami miatt igen elhalnak az agysejtjeid.. Jajj ne haragudj ha aggreszívnek tűntem én kérek elnézést. De nem a fű miatt hanem az ilyen agyfsz emeberek miatt. Akik rohadtul nem tudják élvezni az életet. Ülj csak a tv/internet előtt edd a sültkrumplidat és a hamburgert na meg a "light" cola sem maradhat ki. Az egészséges életmód 😉 További "jó" egészséget kívánok neked 🙂 Ui: még mindig a 21 éves lány. 😎
2019. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Mindig törlik a hozzászólásom mert igazam van. 😂😂😎
2019. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!