Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A zenére mit reagált volna a...

A zenére mit reagált volna a rendőr?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy van egy zene : https://www.youtube.com/results?search_query=17+%C3%A9s+f%C3..

És benne van egy résznél hogy mit kértek karácsonyra és azt mondja,hogy 17 és fél tonna kokaint na mivel én elég bevállalós vagyok és bolond mikor az rész volt elkezdtem én is hangosan mondani,na most az van,hogy találkoztunk 2 rendőrrel és elmentünk mellettük és pont akkor ment a zenében az,hogy 17 és fél tonna kokaint.Nem mondtam semmit inkább,de ha elkezdtem volna 'énekelni' akkor szerintetek reagáltak volna valamit? :D



#rendőr #zene #kokain #17 és fél tonna kokain ##bolondvagyok
2018. dec. 9. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg elég bevállalós vagy.
2018. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hessteg rosszfijú.
2018. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Am lány vagyok :D

Csak elfelejtettem oda írni😅

2018. dec. 9. 18:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Uh, a suli vagány csaja!
2018. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tojnak rá nagyívben esetleg pár szúrós tekintetet kapsz tőlük vagy megkérdezik minden rendben van-e.
2018. dec. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát csak mosolygott rám az egyik mert egy az mikor elmentünk mellettük akkor mondtam hogy ismerős a rendszám akkor nézett rám utána meg megálltunk és meg simogatta a kutyát meg barátomnak adta egy puszit és utána csak néztem a rendőr autót (olyan jól néz ki :D) és a rendőrök oda mentek a kocsihoz és az egyik kinyitotta aztán rám nézett és rám mosolygott ,igaz hogy én is meg barátom is mikulás sapkában voltunk a kutyán meg volt egy rénszarvasos hajpánt :3
2018. dec. 10. 18:47
 7/8 A kérdező kommentje:

Megsimogattam *

Bocsi rosszul írtam :/

2018. dec. 10. 18:48
 8/8 anonim ***** válasza:
mondani szabad max. egy igazoltatás és motozás lehet a következménye
2019. febr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!