Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nekem lehet ebbol bármi...

Nekem lehet ebbol bármi gondom is?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 éves vagyok, szilveszterkor voltam egy buliban ahol az egyik lany aki velunk volt(nem ismertem) ecstasyt vett be, tobbet is, és ezert rosszul lett, majd késobb mentot kellett rá hivni, meghalt majd ujraélesztettek. Én nekem semmi kozom nem volt ehhez, a lannyal se beszeltem nagyon, szimplan ott voltam, egy baratommal toltottem az estét. Azt se tudom kitol szereztek a cuccot. Viszont most elmeletileg feljelentés volt, és mivel egy facebookos chat csoportban benne voltam lehet megtalalnak engem is. Kell valamiért is aggodnom?
2019. jan. 2. 17:34
 1/6 Drazicc ***** válasza:
59%
Nyugodt lehetsz, ha nem vagy benne nem kell félned, ugyanis egy jogállamban a gyanúsítottra kell rábizonyítani a vádat, nem pedig a gyanúsítottnak kell bebizonyítania, hogy ártatlan.
2019. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanúként lehet, hogy meghallgatnak.
2019. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Viszont a tanuskodás a maximum, nem? Meg én nem oda valosi vagyok ahol ez tortent, hanem orszag másik felen élek
2019. jan. 2. 17:41
 4/6 Drazicc ***** válasza:
20%
Azért mondjuk elővehetnek, hogy 16 évesen éjszaka lófráltál az ország másik végében.
2019. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy rad nezve semmilyen kovetkezmenye nem lesz, am mi lett vele, sikeresen elesztettekujra?
2019. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem korhoz kotott hogy hol vagyok szerintem:) Igen, jol van, már maganal van, nem lesz baja.
2019. jan. 2. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!