Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ebbol lehet gondom?

Ebbol lehet gondom?

Figyelt kérdés

5 Nappal ezelott borotvalkoztam es fix az orrom alatt belevagtam az anyajegybe.

Kicsi,egyaltalan nem nagy.(Most nincs amihez hasonlitsak szoval kb akkora mint ez az "o" betu..

Teljesen lejott szinte telibe levagtam de nem akartam lecsipni szoval rajta hagytam.

Most megszaradt es piros.Nincs begyulladva ahogy en latom de piros es kozepen van egy potty es olyan mintha benne picitt gennyes lenne..Leakartam szedni,anyum mind mondja,hogy ne piszkaljam es kremezzem be.

Megfog maradni vagy mit csinaljak vele?:P



2016. ápr. 5. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el sebészetre, majd ott leszedik, mert az már visszanőni nem fog.
2016. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Leszarad?Vagy milessz? Nemfog latszani es teljesen eltunik?

Nemakarok elmenni:D ( Mielott valaki valami negativat irna erre arra csak annyit mondok,hogyha nem veszelyes,akkor ennyi miatt nemfogok szaladgalni a surgossegre gyulolom a korhazakat meg a tobbi ilyesmit)

2016. ápr. 5. 14:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az anyajegy sérülése rákot is okozhat, egyáltalán nem felesleges megvizsgáltatni, és szükség esetén kezeltetni. Szerintem jobb egy fél napot rászánni most, mint egy életet később.
2016. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 axonbite válasza:
én személy szerint leszedtem magamnak mert rendkívül zavart és nem lettem rákos. ha én a helyedben lennék simán leszedném.
2016. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is vágtam meg borotvával és teljesen vissza nőtt mindig
2016. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, csakhogy nem mindegy hogy orvos szedi le vizsgálat után+ szövettani vizsgálattal, vagy félig vágod le magadnak egy korántsem tiszta eszközzel.
2016. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor nyitottam ki szoval szerintem tiszta volt:D

Most jelenleg nincs idom de,akkor majd jovohet pentek fele lessz idom es elmegyek:)

2016. ápr. 5. 15:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem félted az egészséged, csak nyugodtan.
2016. ápr. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!