Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet szólni a rendőrségnek...

Lehet szólni a rendőrségnek olyan emberről aki rendszeresen a piros lámpán megy át?

Figyelt kérdés

Egy nagy forgalmú 4 sávos útra szokott piroson kimenni. Inkább az a probléma, hogy mikor neki piros, akkor a gyalogosoknak zöld. Tegnap éppen mentem át a zöldön, mikor fordult rá a zebrára (neki piros volt ugye). Majdnem elütött, pedig nem szoktam csiga lassan sétálgatni a zebrán,és körülnézek mindig. Úgy megijedtem. Nézek rá, mutatom a lámpát, de csak nézett rám nagy szemekkel, majd gyorsan elhajtott.

Múltkor egy kisebb utcában is ment mint az őrült. Ment előttem egy lány gyalog, telefonált. Ez a kocsi majdnem elütötte. A lány is nagyon megijedt, elmondta a telefonba többször, hogy "majdnem elütöttek".

Napi szinten látom, ahogy megy át piroson gyorsan. Én azt is megértem, ha valaki siet, késésben van, de minden nap ez megy. Valakit egyszer tényleg el fog ütni, és nagyon nem szeretném egy ilyen hülye miatt a kórházban végezni.

Szerintetek lehet jelenteni a rendőrségnek pl videós bizonyítékkal, vagy hagyjam mert az ő baja?

N


2019. febr. 13. 09:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ha volna egy tippem miért teszi ezt a sofőr, azt mondanám, hogy pl nálunk is van egy olyan logikátlan útszakasz hogy zöldre vált, elindulsz és kB 200m-n belül újabb lámpa, ami pirosra vált, mire odaersz. Es kB 800 m hosszan így megy az út :D

Odaersz, vársz, elindulsz, újra piros. Zöld, elindulsz, megint piros.


Amit ki akarok hozni ebből hogy lehet hogy nálatok is van valahol 2 lámpa ami hiába hogy távolság van köztük, egyszerre vált zöldre és mire a másikhoz odaer az ember máris piros. A türelmetlen gyökér pedig simán atszab rajta, ráadásul kanyarodik is...

2019. febr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Minden nap ott járok el. Nincs kiegészítő!! Szerintem több mint 10 éve csinálták meg ezt, azóta ott járok el. De hihetetlen, hogy itt bizonygatom kell az igazam, holott ez az állat majdnem sorban üti el az embereket.

Ha a négysávoson piros lesz mindkét oldalról, akkor vàlt zöldre a lámpa a kis utcából ha kanyarodnak a kocsik. Kikanyarodtak, nekik piros lesz. Majd a gyalogosoknak lesz zöld. Mindkét kocsisnak addig piros. A gyalogosoknak piros lesz, a négysávoson meg zöld mindkét oldalról, és indul újra az egész kör. Remélem mindenki megértette. Nem fogom 20x leírni ugyanezt.

2019. febr. 13. 12:53
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Legyetek már realisták, rendőrség mikor foglalkozna ezzeL?
2019. febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
34%

Tehát mi vagyunk az ostobák, mert nem tetszenek a válaszok. Rendben. De akkor nem kell kérdezősködni.

Megmutatnád a pontos helyet?

2019. febr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem fogom ide kiírni majdnem a pontos címem ne haragudj :D

Senkire nem mondtam, hogy ostoba, csak nem hazudozni jöttem ide. Csupán meg akartam kérdezni, hogy ezzel foglalkozna-e így a rendőrség, miután valaki a piros jelzésen átment és majdnem elütött, miközben mentem a zöld jelzésen át. Nem, nincs kiegészítő jelzés.

Ha valaki esetleg ért ehhez, és azt mondja leszrja a rendőrség, nem fogom égetni magam. Annyit nem ér. Csak felidegesít ez az idióta. Főleg mikor a pirosnál ő kihajt az útra, a mögötte lévők meg megállnak...

2019. febr. 13. 14:00
 16/19 A kérdező kommentje:
Csatolhatok be képet ha hazaértem este. Nem tudom az miben segít. Vagy valamelyikőtök itt rendőr és tud segíteni?? Mert az jó lenne!!
2019. febr. 13. 14:10
 17/19 anonim ***** válasza:
41%
Ah, szóval egyedül élsz ott azon a helyen, s rögtön tudni fogjuk egy google utcanézetből, hogy ki is vagy te.
2019. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell itt is kötekedni? Mert ha idetesz egy fényképet, amin mondjuk épp nem piros a lámpa, akkor honnan a fenéből tudjátok hogy van-e kiegészítő jelzés vagy nincs? Leírta kb 26x hogy nincs, leírta sorban hogy váltanak a lámpák, de csak állítjátok,hogy szabályos úgy. Nem tudom ezen mit nem lehet felfogni. Plusz írta, hogy a mögötte lévő kocsik megálltak miután ez elindult. Akkor azok miért nem indultak el?
2019. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ettől a kérdéstől Deja vu érzésem lett a nálunk Székesfehérváron lévő Budai úti OMV-s lámpától. Egyébként rendszám nem elég, kelleni fog valami bizonyíték, pl videó.
2019. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!