Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Kertész utcai verekedés is...

A Kertész utcai verekedés is a közbiztonság romlását mutatja?

Figyelt kérdés
Néhány napja két férfi állítólag ámokfutásszerű tömegverekedést rendezett Budapesten, a Kertész utcában, pontosabban ők ütöttek és rúgtak akit csak értek, két szórakozóhely előtt. A rendőrség annak ellenére, hogy belvárosról van szó 15-20 perccel később érkezett a helyszínre. Mi a véleményetek az esetről, van-e esetleg bővebb információtok a történtekről? Évekig laktam a környéken, de soha ilyenről még csak nem is hallottam korábban. Ez az eset is a közbiztonság romlására utal? Mi a véleményetek?

2019. febr. 27. 13:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
14%

Nálam ez ezekre utal:


1.: Ijesztő, hogy idehaza milyen kevesen foglalkoznak önvédelmi sportokkal.

2.: Oké, hogy fegyver tilos, ha iszik a viselő, de ki megy éjszaka szórakozóhelyre gázspray nélkül? Pláne nő?

3.: Ijesztő, hogy senki nem tudott előkapni egy pezsgősüveget és leverni a támadót, vagy egy törött üveggel levágni.

2019. febr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

1-es: az elkövetők tudtak verekedni, állítólag nem is kicsit. Gázspray-t sose vettem, nagyjából 15 évet voltam aktívan az éjszakában, sose kellett.

Amúgy nem romlik szerintem a közbiztonság, ez egy elszigetelt, de kétségkívül ijesztő eset.

2019. febr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Az az ijesztő, hogy nem kapták el őket, pedig mondták, hogy hogy hová mentek be, de a rendőrök "vonakodtak" utánuk menni.
2019. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%

Én semmit nem tudtam eddig az esetről, pedig a bulinegyed szívében, onnan 2 utcányira lakom.

Elmondanám neked, anélkül, hogy védeni akarnám a 2 pasit, hogy mióta bulinegyed lett a környék, ott se pici gyereknek, se dolgozó embernek, se idősnek, se betegnek egy pillanatnyi nyugalma nincs, főleg éjszaka.

Ahogy olvasom, éjjel fél 2-kor tört ki a balhé.

Miért álltak 30-an a kocsma előtt? Nyilván bagóztak, ordítoztak, röhögtek, hánytak, hangoskodtak és a két pasinak a házban elszakadt a cérna.

Néha bennem is olyan indulatok feszülnek, hogy minden kocsmavendéget ki tudnék nyírni!

Lesznek egyre gyakrabban ilyen esetek arra és a rendőrök nem véletlenül értek ki csak negyedóra múlva. Nem újdonság ez az ott lakóknak, akiknek pokollá van téve az életük.

2019. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#1 Megnézem, hogy egy beherbálozott vagy biofüves, akármilyen dizájner drogott használót hogyan ütsz le. Még pezsgősüveggel is. Állítólag az egyikre öten ugrottak, de lerázta őket magáról, egy pillanat alatt.


#2 Lehet, hogy ritka eset, vagy a többiből egész egyszerűen nem lesz hír, ezért nem hallunk róluk. Szerintem igenis romlott a közbiztonság, ezt tapasztalom évek óta és mondom is mindenkinek, de általában az emberek csak legyintenek rá. Ahol lakom, egy külső kerületben, 7 éve nem láttam rendőrt sétálni, egyszer találkoztam eggyel a Sparban.


#3 Állítólag néhány éve egy hasonló balhé után, ugyanoda mentek be az elkövetők, ugyanabba a házba...


#4 Elhiszem, hogy nem jó ott lakni, sőt tudom is, mert ott laktam nem messze, de egy nő fogainak kirugdosását ez sem indokolhatja...

2019. febr. 27. 13:43
 6/21 anonim ***** válasza:
Azért nem fogták el őket mert a rendőrök is félnek a cigóktól.
2019. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


#1 Megnézem, hogy egy beherbálozott vagy biofüves, akármilyen dizájner drogott használót hogyan ütsz le. Még pezsgősüveggel is. Állítólag az egyikre öten ugrottak, de lerázta őket magáról, egy pillanat alatt."


1.: Térd és torok.

2.: A paprika spray leviszi a drogost! Tapasztalat! Nem 1X! >:)

2019. febr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

#5

4-es vagyok

Nem írtam, hogy helyesen tették, de az indulatot megértem, mert naponta átélem, pedig én jó alvó lennék, ha hagynának.

És ez megy már idestova 6-7 éve, minden áldott nap!

Nem hiszem, hogy normális dolog, ha az embernek egy vizsga vagy koncentrációt igénylő munkafeladat előtt el kell mennie 3 napra szállodába, hogy kialhassa magát. Mert én ezt csinálom, ha hiszed, ha nem.

De mit csinál az, aki ezt nem engedheti meg magának?

Amikor te laktál erre, akkor gondolom még nem volt minden házban 2 kocsma, vagy romkocsma, bár, panzió, hotel. És ez nem túlzás, nálunk 3 van egymás mellett, szemben kettő.

Megy a buli alattad, melletted, szemben veled. És egyre nyílnak az újabbak.

Egy színházból, vagy esti műszakból nem tudsz hazajönni este 10 után, hogy a nyílt utcán az autó motorházának tetején, kapualjban, vagy csak a falhoz támasztva ne keféljenek, de az legalább nem hangos, a többségnél.

Elköltözni sem lehet, mert ilyen lakásokat nem vesznek meg normális emberek!

Minden nagyobb nyugati városban van bulinegyed, de felette nem lakások vannak dolgozó, tanuló emberekkel, hanem irodák, vagy raktárak.

2019. febr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt lakásom a bulinegyedben, ki volt adva, úgyhogy nem tudom mennyire volt zajos DE baromi drágán el tudtam adni és most még magasabbak az árak, szóval igazán nem értem miért nem költözik ki a belvárosból, aki ki akar.
2019. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#9

Nem tudom, hogy mikor volt ez - az sem mindegy, hogy mekkora volt a te lakásod és utcai vagy udvari - de most már tájékozottabbak az emberek és ha csak nem akarsz egy kőbányai panelbe menni, akkor nem fogod tudni eladni ezeket a nagy lakásokat azon az m2 áron, amivel számolva vannak. 7-800ezer most a m2 ára, de ha te 500ezerért adnád, annyiért már kertes házat kap valaki Zuglóban. Alattam 2 éve árulja az ugyanolyan lakását a szomszédom és nem is nagyon van érdeklődő. Pedig ár alatt kínálja, de 117 m2 és senkinek nem ér 60-70 milliót, hogy így kelljen élnie.

2019. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!