Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Kertész utcai verekedés is...

A Kertész utcai verekedés is a közbiztonság romlását mutatja?

Figyelt kérdés
Néhány napja két férfi állítólag ámokfutásszerű tömegverekedést rendezett Budapesten, a Kertész utcában, pontosabban ők ütöttek és rúgtak akit csak értek, két szórakozóhely előtt. A rendőrség annak ellenére, hogy belvárosról van szó 15-20 perccel később érkezett a helyszínre. Mi a véleményetek az esetről, van-e esetleg bővebb információtok a történtekről? Évekig laktam a környéken, de soha ilyenről még csak nem is hallottam korábban. Ez az eset is a közbiztonság romlására utal? Mi a véleményetek?

2019. febr. 27. 13:04
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#8 Igen, ez tény, hogy akkor nem volt ennyi, nagyjából akkor terjedtek el ezek a szórakozóhelyek. Viszont, hogy visszakanyarodjunk az eredeti kérdéshez. Rendőrből is többet láttam, úgy éjjel, mint nappal. Volt, hogy igazoltattak is, pedig csak ballagtam haza a munkából. Itt a külső kerületben naponta sétálok esténként már több éve, egy rendőr nem jött velem szembe soha... Tehát igen, zavaró ez a dorbézolás, de akkor sem az a megoldás, hogy válogatás nélkül szétb#&zok mindenkit...
2019. febr. 27. 14:41
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rendőr, ilyen egyszerű.
2019. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Koplárovics Béci ***** válasza:
48%
A migrácsok már' a Kertész utcában vannak!
2019. febr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%

Ha ennyire nem fizetik meg őket, nem is lesz rendőr. Eközben pedig túlórák, minden...



Szerintem marha sokat romlott a közbiztonság.



Egy kis sztori a lakóhelyemről:

Én a 8. kerületben lakom, a Hős utca környékén.

Régen a Hős utcaiak elvoltak a Zách utcában, a Hős kőbányai részén, a villamosmegállóban, max a Penny-ig eljöttek.

Aztán egyszercsak találtak egy halottat 2017-ben és fokozott rendőri ellenőrzésekkel kiüldözték, szétüldözték a drogosokat, pl hozzánk.

Aztán nálunk is volt fokozott rendőri ellenőrzés - pár hétig. :D

Azóta is időnként azt hazudják, hogy van, hát, a házunkig nem szoktak eljutni.

A közbiztonság rengeteget romlott, rengeteg nyaklánctépés, egyéb rablás, rongálás, autófeltörés, szemetés, rendszeresen nálunk lövik be magukat a drogosok.

Nagyon leromlott a környékünk.

Költöznék, de az egész városrészben erősen nyomott árak vannak.



Aktív a városrészben egy álcivil banda is, a közösségi oldalon ki is kellett lépnem a csoportból, mert még csak kérdés szintjén se lehetett beszélni a gondokról.



Amit utálok, azok a térfigyelő kamerák. Jó pénzt lehet általuk haveri zsebekbe juttatni, ennyire jók.



Amúgy azt nem értem, hogy volt népszavazás a bulinegyed ügyében, amire b.:... elmenni a lakosság. Most akkor??

2019. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

#14

A szavazás érdektelensége nekem is örök talány marad míg élek! Mi ott voltunk családostól.

A házból is csak 3-an jöttek el, mert a többi az bérló, a tulajok meg tojtak bele.

Egyre kevésbé értem az embereket.

2019. febr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez nem kell drog.

Valószínűleg az lehetett hogy bizonyos érdekcsoportok emeltek a védelmi pénzen,a szórakozóhely bérlőinek ez nem tetszett és odement 2 profi üzletet rontani meg erőt demonstrálni minden bérlőnek tulajnak a környéken hogy mi várható vonakodás esetén.

A rendőröknek meg le lett szólva hogy mi a szitu és hogy ne okoskodjanak bele.

Ez ennyi.

2019. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
#16 De azt nem így szokták intézni, hogy a fizető vendégeket verik meg. Egyébként is, nem úgy volt, hogy Magyarországon már nincs szervezett bűnözés? Azt hallottam, hogy fel lettek számolva a nagyobb bűnbandák.
2019. febr. 28. 07:31
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lettek.

Van ez a dózsa györgy úti gázoló.

Ők pár éve besétáltak a körút legmebnőbb pizzázójába és addig puhították a palit amíg átíratta rájuk az egészet.

A tulaj külföldre menekült onnan adott interúkat csomó helyre.

Szórakozóhelyet meg eleve nem lehet csak úgy nyitni főleg nem a belvárosban védelmi pénz nélkül.

2019. febr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom ketrecharcosok, vagy boxolók voltak.
2019. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
50%

Ja. Üveggel elvágni a torkát.

Gratulálok! Okos vagy!

Arra kb. az ott lévők 80% képes lett volna.

Csakhogy senki nem akar gyilkos lenni. Még ezek az állatok sem. Pedig állítólag nem is voltak józanok.


A rendőrök meg nyilván azért nem csináltak utána semmit, mert nem mehet be és kutathat át lakásról lakásra egy egész emeletes házat. Főleg nem éjjel 2-3-kor.

(Mellesleg nappal sem, az is engedélyhez kötött!)


Én csak azt nem értem, hogy ha tényleg 120 kilós jól kigyúrt emberek voltak, akkor a rendőrségi fotón miért 2, kb. 70-80 kilós átlagos ember van.

2019. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!