Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyi a tartós és rendszeres...

Galaxy01 kérdése:

Mennyi a tartós és rendszeres zaklatás időtartama?

Figyelt kérdés
Feljelentett a "barátnőm" zaklatásra. Januárban volt egy vitánk,megharagudott, fenyegetőzött,hogy becsukat,tönkretesz. De látszólag kibékültünk. Sikerült neki kb 2-2,5 hetet úgy megcsinálnia,hogy én küldtem neki kb 20sms-t és sokszor hívtam. Kamu facebookon beszélgetett velem meg ilyenek. Elhívott randira a házukhoz és nem jött le, kb 3-4x (ilyenkor hívtam és írtam az sms-eket). Erre ráfogta,hogy zaklatom. Kérdés,hogy az a 2-2,5 hét (amire ő azt hiszi,hogy én nem tudom bizonyítani,hogy nem egyoldalú volt a megkeresés) elég-e a tartósság,rendszerességhez? Persze találkoztunk és szexeltünk is ez idő alatt,de kommunikációs eszközön,vagy nem válaszolt,vagy csak veszekedett. Hirtelen haragú a hölgy, 2 havonta fenyegetett a feljelentéssel ezért minden megbeszélt és véletlen találkozáson hangfelvételt készítettem. Én nem fenyegettem sosem, ha találkoztunk, akkor jól éreztük magunkat. Őt már behívták meghallgatni, engem még nem. Azt hozzá tenném,hogy azon a héten,amikor feljelentett már normálisan sms-eztünk, hívott stb.

2019. márc. 6. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt van róla egy anyag:

[link]

2019. márc. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem rossz anyag,beleolvasgattam. Azt vettem ki, hogy a rövidebb, pl 1 hónapos háborgatásokat csak akkor veszik komolyan,ha testi épség fenyegetése is megtörténik.
2019. márc. 7. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz hogy nem kommunikálsz vele többet?
2019. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!