Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényleg igaz, hogy egy ügyvéd...

Tényleg igaz, hogy egy ügyvéd megütött egy rendőrt?

Figyelt kérdés

Nos,nincs róla semmi írás a médiában,de ha igaz akkor ennek hangsúlya,híre lenne,én sem hiszem amúgy,de kételkedek.


Azt mondta az egyetem ájk-karán egy hallgató,hogy Mo-on egyik kapitányságon tanúként idéztek valakit és ugye van egy olyan szabály,hogy meghatalmazott ügyvéd is jelen lehet a tanúval a rendörségen,ha a tanú ezt akarja és meghatalmaz egy ügyvédet.


Amikor a nyomozó hallgatta ki a tanút,elkezdett magára terhelő jellegű beszédet mondani,ekkor az ügyvéd a cipőjével megbökte a tanú cipőjét ,ezt észrevette a nyomozó és ki akarta az ügyvédet tessékelni az irodábol,ebből vita alakult ki a nyomozó és ügyvéd között,a nyomozó a kezét emelte,hogy fáradjon ki az ügyvéd,de mivel a kezét úgy emelte a nyomozó,hogy közel került az ügyvéd arcához,ezért az ügyvéd megütéri,támadási szándéknak vélte a nyomozó kézemelését és önvédelemből orrbaütötte,picit piros lett a nyomozó orra és az ügyvéd az ügyfelével azt tanúsította,hogy a nyomozó nyitotta ki az ablakot és véletlen az ablakkeret a nyomozó orrának csapódott,nem is lett belőle semmi. Amúgy a nyomozó kb 25 év körüli srác volt az ügyvéd egy tizessel több és sportos alkat.


Én el tudom a sztorit képzelni,de sántít,mert ennek híre lenne.


Véletlen nem hallottatok erről,hogy ilyen is történt? Igaz lehet vagy nem? Szerintetek?


Ugyanis ebben a világban már bármi megtörténhet. Pl valamegyik nap egy biztonsági őrt támadtak meg egy szórakozóhelynél,na tessék. Hiv.személy elleni erőszak...



2019. márc. 7. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyilván ez egy kamu sztori, ami érdekes iskolapélda akar lenni.

Vannak érdekes történetek viszont.

2019. márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Mo-on egyik kapitányságon tanúként idéztek valakit"="Egyszer volt, hol nem volt"
2019. márc. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly a szegedi bíróságon bunyóztam, mert inzultáltak, szabadlábon is vagyok és a kutya se tud rólam... a haragosaim persze akikkel össze bunyóztam szórják mindenfelé, még itt a gyakon is írkálgattak rólam, de az a szerencsém, hogy más valótlan dolgokat is írtak rólam ezért ugyanazon a bíróságon én is feljelentettem őket rágalmazásért...
2019. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!