Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen egy fogházban büntetést...

Milyen egy fogházban büntetést tölteni?

Figyelt kérdés

Közlekedési szabálysértés miatt esedékes 18 nap fogház.

Kicsit aggódom a hiigénia, társaság miatt. + remélem nem igaz a történet, hogy megerőszakolnak. Jólszituált fiatal férfi vagyok.


2019. márc. 19. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod, mi puncsosoknak hívtuk a közlekedési szabálysértőket. Fürdés, kaja lesz, megrakni meg senki sem fog, ez nem állatkert és itt nincs "friss hús" az kőhida, de ott sem jellemző.
2019. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2019. márc. 19. 22:20
 3/12 Drazicc ***** válasza:
Ilyenkor nem az van, hogy csak akkor kell letöltened, ha nem fizeted ki a büntetést? Le tudnád írni, mit takar a közlekedési szabálysértésed? Nem szeretném én is elkövetni. Előre is köszi.
2019. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jogosítvány nélkül vezettem robogót. Nem volt rajta biztosítás. 90 ezer forintra büntettek.

Ki tudnám fizetni, itt van a számlámon az a pénz.

Lehet leveszem, elrakom a tárcámba, és ha tényleg arra kerülne a sor kifizetem. Nem tudom még.


Viszont 90 ezer forint nagy összeg. Nem állok jól, másra is kellene még. Nyilván ha úgy tele lennék pénzzel megcsináltam volna a jogosítványt. Kényszerből vezettem a motort, hogy vidékről kint a tanyámra ki tudjak járni, onnét meg be a városba, nem megy oda busz gyalog meg nem tudom megoldani.

2019. márc. 23. 13:00
 5/12 Drazicc ***** válasza:
Értem. Azért gondold meg, mivel az, hogy büntetésvégrehajtási intézetben ültél az mindig felmerül majd ha munkahelyet váltasz, és a legtöbb laikust nem az fogja érdekelni, hogy miért ültél, hanem hogy ültél, tehát egy kalap alá fognak venni a drogosokkal, betörőkkel. Emelett meg valszeg nem fognak megerőszakolni fogházban, de nem kellemes a társadalom legprimitívebb, legerőszakosabb 5%-ával nonstop 3 hetet eltölteni, izzadság és cigifüstszagban.
2019. márc. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezért mondom, hogy leveszek kpban 100 ezer forintot és ha minden kötél szakad akkor fizetek. Addig megpróbálok kérvényezni, stb.
2019. márc. 23. 14:57
 7/12 anonim ***** válasza:
5-ös jól mondja. Fizess inkább, utána meg nyomd meg inkább a melót hogy legyen pénzed. Ne légy börtönviselt, sztem....
2019. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ui: egy segédmunkás hazavisz napi 10-15 ezret, szóval 18 nap alatt bőven többet megkeres többet akárki annál a 90 rongynál. Már aki akar.
2019. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom a szabálysértés miatt leült napok nem kerülnek be az erkölcsibe.

A fogházlakók között is vannak fiatal, neveletlen köcsögök is akik szeretnek keménykedni. Tudni kell kezelni őket. Nem szabad megalázkodni, becsicskulni.

Ha már bent ülsz a sitten pár napja és valaki kifizeti helyetted a bírság fennmaradó részét, úgy nem kell leülnöd mind a 18 napot.

2019. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
De nem lesz az erkölcsibe, meg az utolsó felszólító után 8 napod van és automatikusan jön a behívó. Nem para, érdekes.
2019. márc. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!