Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Néhány rendőr miért vezeti...

Néhány rendőr miért vezeti félre az embert?

Figyelt kérdés

Tisztelek a kivételeknek,de arra értem,hogy mondta már így rendőr,hogy tanúval sosem ment még ügyvéd kihallgatásra a rendőrségre.


Érdekes,a héten mint tanú voltam kihallgatáson ügyvéddel és oké,hogy az ügyben eljáró nyomozó nem ismerte,kérdezte,hogy ki,meg kérte a meghatalmazást,de amikor mentünk az irodába meg jöttünk le nem is tudom,hány rendőr köszönt az ügyvédemnek,sőt kihallgatás alatt is bejött egy nyomozó behozott valami papírt annak akinél voltunk,az is olyan barátságosan köszönt,hogy " hello mizujs" ...

Szóval jó néhány rendőr köszönt az ügyvédemnek míg ott voltunk.


Akkor ebböl mi jön le? Hogy sokan ismerik az ügyvédemet a rendörségen,gondolom azért mert mégiscsak mennek tanúk ügyvéddel,nem is kevés.


Ráadásul az ügyvéd is mondta,hogy elég gyakori.


Akkor kérdezem én,hogy miért vezetik a rendőrök félre az embert,hogy á,sosem megy tanú ügyvéddel meg ilyenek?

Miért nem lehet őszintén elmondani,hogy igen szoktak menni tanúk ügyvéddel?


Nincs abból semmi,söt...


Nekem fontos lenne minden infó,mert máskor is ügyvéddel mennék,ha ilyen adódna.



2019. márc. 23. 12:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Dehogy...

Olyan nincs.

Valaki vagy tanú vagy gyanusított.

Gyerekek,nem vagyunk már óvodások.

2019. márc. 24. 01:25
 12/14 anonim ***** válasza:
#11: Ezt azért járd körül még egyszer. Tánczos Gábor?
2019. márc. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerinted ha téged egyszer beidéznek tanunak akkor ugyan abban az ügyben nem idézetnek gyanúsítottként?
2019. márc. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
70 ezres lopásos ugy .... és egyfolytában kiírja a kérdést. Szánalom.
2019. márc. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!