Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Soroksári szigetdűlő mennyir...

A Soroksári szigetdűlő mennyire biztonságos mióta megölték ott a kocogó nőt?

Figyelt kérdés
Párszor futottam ott én is, de néha inkább nem megyek arra mert félek,hogy az a rész nem olyan biztonságos azóta mióta a nőt megölték ott, hiába van bekamerázva ami szerintem az út végéig el se lát, és hiába van kivilágìtva.. Nagy a gaz és a bokor, nem vágják le, így nap közben is eléggé körül kell nézni ott. Közel van hozzám a hely és inkább futnék közeli helyen mint messzebb a házamtól.. De nap közbe se látok sok embert arra...

#futás #gyilkosság #Soroksár #kocogó nő #szigetdűlő #Kardos Krisztina
2019. márc. 25. 00:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%
Akkor hajléktalanok, kóborkutyák is vannak. Ha nő vagy ne futkározz ott egyedül. A részeg, beállt (teljesen kiszámíthatatlan) hajléktalanok elöl mondjuk simán elfutsz, de 2-3 kóborkutyás falka támadásának jóval nagyobb az esélye, a futás ingerli őket a támadásra.
2019. márc. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%

#10

Nem családi perpatvar volt!

Távoli szomszédi, közeli baráti kapcsolatban állunk a családdal, a férj a kollégánk volt. Szó nincs ilyenről!

2019. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nem a férj volt, R. Szilveszter a feltételezett elkövető, akit a férj nem ismert, legalább is ez olvasható a cikkekben.


Szerintem a hely ugyan olyan mint máshol, nem szabad, hogy ez legyen a szempont. Fel kell készülni mentálisan, és fizikálisan, hogy baj érhet, de nem szabad, hogy emiatt rettegj. Keress magad mellé futópartnert. Önvédelmi eszközöket nem ajánlom, mert egy felkészületlen ember ellen általában a saját önvédelmi eszközét szokták ellene használni, illetve támadás esetén sincs idő arra, hogy elővedd a gázsprayt.

Menj futótárssal, legyen nálatok telefon, és próbálj meg akkor menni, mikor forgalmasabb, világos van, és az esetleges kiabálást meghallják.

2019. márc. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
11%

És a válaszomnak melyik része nem helyes?


Vagy az, hogy nem írtam, hogy mással fusson?


Nálam a futás lényege az egyedüllét, így az én szemszögömből nem fogom másnak azt javasolni, hogy keressen futótársat.

Viszont azt javaslom, hogy ne kihalt részen fusson, hanem házak között, forgalmasabb helyen. Ha ott is veszélyes... Ennyi erővel ne menjen egyedül a buszmegállótól haza, mert veszélyes.

2019. márc. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
34%

Azok a részei nem helyesek, hogy nem családi perpatvar miatt történt, és a kameráknak nem csak megelőző, hanem bizonyító szerepük is van.


Nem kell aggódni, majd felpontoznak, bár nem kell itt senkit sem sajnálni, mert rendőrségi témakörben a rendőr hozzászólását, ami pontos azt lepontozzák, az ostobákét pedig fel. Tudtommal itt törvényes és szakmai válaszokat várnak a kérdezők a kérdéseikre...

2019. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%

A kameráknak a mesékben van bizonyító szerepük...

Még ha fix, akkor esetleg/talán.

2019. márc. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
69%

Vegyél futópadot.


Meg is van oldva a rettegés. :)

2019. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A kamerák nem védenek meg, a kivilágítás sem, vegyél valamilyen önvédelmi eszközt amivel megvédheted magad.
2019. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 SZücsöm ***** válasza:
44%

1.Egy szép nagy német juhász,Ír farkaskutya vagy rottweiler stb. hidd el megoldja ezt a gondodat. Jobb mint 1 paprika spray az tuti.


2. Fuss társaságba ha megoldható.


3. Futópad.


4. Fuss nappal ha van akkor rá időd és úgy biztonságosnak érzed.

2019. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Jajj mán médija szombik. :( Röhelyes. :(
2019. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!