Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Aki Rendőrségen dolgozik, nem...

Aki Rendőrségen dolgozik, nem mindenki rendőr?

Figyelt kérdés

Éppen nézegettem neten a Kecskeméti Rendőrkapitányság oldalán ( direkt nyilvános oldal) belűl azokat akik ott dolgoznak és a legtöbb név mellett ugyan az van, hogy zls,örgy,hdgy,alez. stb,ezek mind nyomozók vagy vizsgálók ,ez megven oké. Olyan neveket is láttam, amelyek mellett ka. rövidítés van,valamint ügykezelő,99%-ban nők.


Utóbbiak is rendőrök vagy nem?

Én arra gondoltam akik a rendőrségen dolgoznak mind rendőr, de lehet tévedek.


Azt eddig is tudtam viszont, hogy a kapunál a portás az nem rendőr, hanem külsős cég és fegyveres biztonsági őr.



2019. ápr. 16. 12:35
1 2
 11/11 anonim válasza:
A fizikai dolgozókat sorolták át a Mt. hatálya alá, akiknek legalább középiskolai végzettségük (érettségi) van, és annál feljebbi végzettségűek, azok közalkalmazottból lettek rendvédelmi igazgatási alkalmazottak.
2019. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!