Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A két nyomozó arcát miért nem...

A két nyomozó arcát miért nem takarták el? Máskor elszokták.

Figyelt kérdés

Ma a police.hu-n a bűnügyek menüben olvastam egy cikket, hogy Debrecenben elkaptak egy biciklitolvajt és kép is van róla, hogy ott az elkövető és kétoldalt két nyomozó. A tettesnek el van homályosítva az arca, a két nyomozónak nincs.


Miért nem homályosították el a nyomozóknak is az arcukat, mikor minden máskor elszokták?


Így bárki megismerheti, pl. én is megismertem az egyiket, mert mikor feljelentést mentem tenni egy ügyben, ő volt aki fogadott.



2019. máj. 28. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Valakit azért homályosítanak el, mert fedett nyomozóként is dolgoznák és, hogy ne ismerje meg senki. Egyébként meg nem takarják ki a rendőrök és nyomozók arcát, ha nincs rá szükség.
2019. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!