Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tegyék feljelentést? Mi lenne...

Tegyék feljelentést? Mi lenne az eredménye neki?

Figyelt kérdés
Történt hétvégén, hogy kollégámmal elmentünk egy sörre egy kocsmába, és láttuk hogy néhány férfi pofozgat egy fiatal srácot. Kollégám odament hozzájuk szólni, felloktek, odasiettem én is, erre úgy megvertek, hogy szétrepedt a homlokom és a szemöldökom. Megijedtem és elmentem a helyszínről, majd mikor hazaértem elvittek a kórházba ahol osszevarrtak. Ott az orvos mondta, hogy mindenképp tegyék feljelentést, de én kicsit félek ettől.utolag kiderült, hogy erdélyi vendégmunkások voltak, csak itt vannak elszállásolva a városban. Mit érnék el ha feljelentést tennék? A legjobban az zavar, hogy ez mindig ott fog maradni a fejemen.

#feljelentés #testi sertes
2019. jún. 3. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tegyél feljelentést. Mellesleg az ilyen erdélyi migránsoktól sem ártana megvédeni az országot. Ugyan a robbantgatashoz nincs eszük, de van velük elég baj anélkül is.
2019. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ott sántít a dolog, hogy ez nem könnyű testi sértés hanem több amit az orvosnak kötelessége jelenteni a rendőrségnek. Bizony sántít ez nekem...


Igazba szitu? Biztos?


Kérdésedre válaszolva: Próbálj meg bemenni feljelentést tenni, ha azt akarod, hogy elhajtsanak a túróba ,mert unják a sok nyavalygó befelé szaladó embert, ha van felesleges időd a semmire...

Mondanám, hogy tedd meg rlektronikusan a feljelentést, de azt meg elutasítják.


Hidd el tudom.


Nálam pont panaszok halma fog menni egy rendőrkapitányság ellen. Hidd el engen rendőr már vágott fülön, bepirosodott.


Nah jó inkább befejezemy mert csak felidegesitem magam.


Szóval tegyél. De mondjuk, ha teszel feljelentést, elutasítják akkor élj panasszal, ha azt is akkor látogasd meg a www.repate.hu oldalt és olvasgasd el, hogy ot mit tudsz tenni.

2019. jún. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az orvosnak nem kötelessége jelenteni. Neked kellett volna helyben jelentened és akkor a rendőrséggel együtt orvosi látleletet csinálnak. Most már buktad ezt az egészet, ha nem volt térfigyelő kamera, amin jól látszik, hogy te vagy. Mert, ha most mész látletetet készíttetni vagy alapból az orvoshoz mentetek el utána ketten. Mi a bizonyíték arra, hogy ők okozták a sérülést és nem máshogy okozodott a sérülés? Azonnal kellett volna rendőrt hívni a helyszínre. Nem akarom, hogy mégegyszer ilyen történjen veled, de ha megtörténik akkor azonnal hívd a rendőrséget. De arra is figyelj, hogy ti is beszálltatok a verekedésbe és ez már garázdaság a részetekről is. Megláttátok, hogy egy srácot vernek, nem önbíráskodni kellett volna, hanem a rendőrséget hívni. Sajnos ilyen a törvény. Ha meg akarsz valakit védeni akkor elővesznek téged is garázdaságért. Természetesen, ha valaki lőfegyverrel hadonászik és te lefegyverzed, lefogod mégha nem is rád célzott, akkor nem vesznek elő, hiszen önvédelmi okokból tetted ezt. De itt az önvédelmi ok nem teljesül, hiszen nem rátok mentek.
2019. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt tudd, hiába van látlelet, ilyenekkel nem foglalkozik a rendőrség. Úgy elhajtják, hogy csak na... hacsak nem valami rendőrnek bajátja, meg ilyesmi, ha egy átlagember akinek a kapitányságon nincs ismerőse hiába van bizonyíték, nem foglalkoznak vele. Ilyenekkel nem.
2019. jún. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma kiderült több részlet is. Ismerem a kocsmarost, volt térfigyelő kamera bent, megmutatta nekem az egeszet, amin latni, hogy feltett karokkal megyek oda az elkovetokhoz. A kocsmáros mindenképp feljelentést akár tenni, mivel ez már nem az első eset, hogy csinálták a fesztivált, de én még mindig nem vagyok benne biztos hogy akarom e. Egyébként az orvos csinált latletet, mert ő mondta hogy jelentsen fel mindenképpen ha rá hallgatók "mert az ilyeneket nem szabad hagyni"
2019. jún. 4. 23:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegyél feljelentést. Nincs mitől félned, egy bíró vagy ügyész kőkemény bűnözőktől sem ijed be, ezek meg csak bepiált munkásemberek voltak.
2019. jún. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!