Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha előreutaltam valamiért, de...

Ha előreutaltam valamiért, de nem küldte el a cuccot, azért beperelhetem?

Figyelt kérdés

Szóval kb 6000 ftos árut vásároltam a neten, előreutaltam, és azóta nem ír és az áru se jött meg, csak a nevét és a számlászámát tudom. Be lehet így perelni? Mert tudom, hogy a költségek kb ennyik ha nem többek lennének, de ha azt rá lehetne terhelni pluszban a végére akkor végülis lenne értelme, nem? Vagy hogy szokott ez működni?


és amúgy mi a különbség a perlés és a feljelentés között?


Köszi a válaszokat előre is!



2019. aug. 28. 00:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

1. múlt hét szerda óta a 4. munkanapon vagyunk

2. ha be se lépett, nyilván nem ér rá, vagy nem tud levelet olvasni

3. semmit nem jelent, ha más városokban hirdet, amikor még én is foglalkoztam ilyennel, akkor volt olyan, hogy az egyik cuccot Salgótarján mellett árultam, a másikat meg Pest megyében vagy Tatabányán....mindenhol volt vagy ingatlanom, vagy legalább lakcímem

2019. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

ez nem így működik, hogy nem érek rá és azért nem adom fel... amint megjön a pénz feladom a csomagot, ez így működik, és mivel már 1 hete késik, nem adta fel. És ne mond már hogy annyira nem ér rá valaki hogy nem képes belépni arra a rohadt oldalra mikor még emailt is kap róla amit feltételezem rendszeresen néz.


Egy valamire való oldalon már azért is negatívumot adnak ha az illető képtelen 1 hét után se válaszolni, nem hogy nem érkezett meg a csomag amiért fizetett valaki...

2019. aug. 28. 14:56
 13/15 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény?
2019. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

semmi, utoljára bejelentkezve még mindig Utoljára aktív: 2019.08.20. 18:49, szóval választ még mindig nem kaptam, a csomag se jött... Megpróbáltam felkeresni pár kereskedőt akik régóta ilyenekkel foglalkoznak hogy nem botlottak-e bele ebbe, de mondták hogy sose utalnak előre, meg hogy inkább felejtsem el mert ilyen kis összegnél nem fog érdekelni senkit.


Komolyan itt tartanánk, hogy csak úgy megússzák ? :D Lehet épp 10 másik embert húzott le, lett gyorsan 60 ezer forintja és a károsultak úgy se tudják meg ki mással üzletelt még, így nem tudnak összefogni, ez meg lehet lelépett nyaralni a könnyen keresett pénzével, és ha elfogy majd újra megcsinálja másik néven...

2019. aug. 29. 19:47
 15/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom... :(
2019. aug. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!