Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kirakhat anyukám az ő tulajdon...

Kirakhat anyukám az ő tulajdonában lévő ingatlanból kiskorú gyerekkel?

Figyelt kérdés
Adott egy családi ház anyukám tulajdona. Én és a fiam is itt lakunk mert egyedül maradtam vele. A viszonyunk anyukammal megromlott, konkrétan cselédnek néz. Kérdés hogy a fiamat ha jol tudom mivel kiskorú nem teheti ki, nekem pedig egy lakcimen kell szerepelnem a fiammal... Engem ki tud így tenni az ingatlanból? Persze a fiamat nem hagyom ott, anyám magat sem kepes ellatni... Meg amugy sem hagynám
2019. aug. 31. 17:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Ugye nem a biszexuális kérdező vagy megint?
2019. aug. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
74%
Ki.
2019. aug. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

De, kitehet, nem köteles eltartani sem a gyereked, sem téged.

Ha nagyon pattogsz, akkor legfeljebb azt éred el, hogy a gyereked gondozásba veszik, vagy anyád lesz a gyámja és a közelébe sem mehetsz.


Költözz el szépen, állj a saját lábadra!


Nem mellesleg k. unalmasak már a kérdéseid, mindig megkapod a választ, hogy kiteheti a valagad, nem köteles eltartani, ha 50x megkérdezed, akkor sem.

2019. aug. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Bárhonnan kitehetnek gyerekkel együtt, még albérletböl is.

Anyád meg szivességböl vett oda, ott végképp semmi jogalapod nincs maradni, ha ö nem akarja!

2019. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

Régen volt az, hogy kiskorúval nem lehet utcára menni. Ma már sajnos nem érdekel senkit, hogy van e gyerek, ha jogtalanul tartőzkodsz ott, akkor bizony kitehet.

Azt pedig nem jól tudod, hogy közös lakcím kell, ez csak a családi pótlék, gyes ilyesmik feltétele. Amúgy ha nem tudsz a gyermekednek lakhatást biztosítani, akkor sajnos a gyámügy elveheti tőled. Menj el dolgozni, plusz gyerektartás, abból meg lehet szűkösen élni. Gondolom most kényelmes, hogy anyád fizet rezsit, mos, főz stb

Ha ennyire nem tetszik, hogy "csicska" vagy akkor vegyél /bérelj lakást :)

2019. aug. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Már bocsánat de én ide most regisztráltam... Nem tudom kivel kevertek össze... Engem nem tart el az anyám, ugyanugy fizetek és a háztartásban mindent én csinalok munka mellett...
2019. aug. 31. 18:16
 7/16 anonim ***** válasza:
12%

Még jó, hogy mindent te csinálsz, elvileg te csak kellemetlen személy vagy a kölyköddel.

Örülj neki, hogy lakbért nem kell fizetned!

2019. aug. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Nos az a helyzet, hogy ha nincs hova menned, akkor örülj, hogy van tető a fejed felett, fogd be a szád és csináld amit mondanak. Szar helyzet, de senki nem kényszerített, hogy a semmire szülj.

Szidod itt anyádat, akinek veled ellentétben van hol laknia, hogy nem képes ellátni magát? Hát b+, te se. És az hagyján, hogy magadat nem, de a gyerekedet se. Pattogjál csak, majd a gyereked megy állami gondozásba te meg mehetsz a híd alá.

2019. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
28%

Azta milyen stílusú válaszok ?

Leírta dolgozik , ő csinál otthon mindent , eltartja magukat stb... Arra volt kíváncsi ki teheti e őket?!

2019. aug. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24%
Hát akkor tanuljon tovább, legyen jól fizető állása, mi a gond? Jaa gondolom lusta /buta a kérdező, hát így járt.
2019. aug. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!