Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok ha kiskorú...

Mit szólnátok ha kiskorú gyermeketek az engedélyetek nélkül tetkóval állít haza?

Figyelt kérdés
Nagyon megbüntetnétek?

2019. ápr. 25. 18:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
12%
Én kitagadnám a gyereket. Ha 10+ év nevelésével csak annyit tudnék elérni, hogy ilyen nyomorult proli legyen belőle, akkor bevinném a zaciba a gyereket, és aztán szerintem felkötném magam. De előtte még börtönbe juttatnám a tetkóst, ugyanis amit csinált, az bűncselekmény.
2019. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 ganjamanya válasza:
88%
Első. Ha ez nem irónia ritka nagy tetü lehetsz:D
2019. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
19%

Azonnal mennénk a tetoválóhoz, hogy szájba verjem.

Majd mennék a rendőrségre, hiszen ez jogilag súlyos testi sértés. Majd az ügyvédemet hívnám.

A tetoválást meg leműttetném egy plasztikai sebésszel.

2019. ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%

Függ, hogy hány éves, hova és mekkorát.

Mert ha 17 évesen a bokájára egy kissebb valamit akkor ejnye-bejnye, de ha 13 évesen a karjára egy sárkányt akkor kb megnyúznám.

De tényleg nem volt szülői engedélye vagy csak te nem tudtad, hogy a párod megírta neki/elkisérte? Mert ha tényleg nem tudta egyikőtök se akkor a tetoválót lazán fel lehet jelenteni.

2019. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
77%
Hiába büntetem meg, a tetkó attól még ott marad. A tetoválót feljelenteném, ez teljesen biztos. Egyébként normális, komoly szalonban nem állnak neki a tetoválásnak, amíg nem győződtek meg róla, hogy elmúltál 18. Ha Te vagy a fiatal, aki ilyet tervez, gondold át még egyszer. Megbízhatatlan szalonban jó eséllyel higiéniai problémák is vannak, elfertőződhet a tetoválás. Szó szerint az életeddel játszol. A másik: érdekelne, honnan volt rá pénzed. Dolgozol? Van önálló bevételed? Esetleg a zsebpénzedből spóroltad össze?
2019. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
Baromira nem mindegy, hogy mekkora a tetkó,és hány éves a gyerek.
2019. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
56%
18 év alatt szülői beleegyezés nélkül a tetkós mehet a böribe. A gyerekemmel már utólag nem tudok mit kezdeni, a tetkót nem lehet lemosni. Utólag majd látja kárát, vagy hasznát. Persze valamiféle megvonással, tiltással megbüntetném.
2019. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
34%

Ciki

De amit nagyreszt irtak az lenne

Az eltavolitas az tuti

2019. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 $$$$$ ***** válasza:
81%

Hat szerintem eleg rossz a szülő gyerek kapcsolat ha egy ilyen dolgot nem beszel meg othol a gyerek a szüleivel. Én 16 évesen csinaltattam meg az elso tetkom. Már nagykoru vagyok megis elmondtam most is ithon hogy nyár végén megyek tetováltatni. Nem örülnek neki de elfogadják. Kinézik belölem hogy van annyi eszem hogy eltudom dönteni hogy mit akarok. És ha nekem lesz gyerekem én is meg fogom neki engedni 16 éves korában (16 tol lehet szülői engedélyel) hogy tetováltasson ha rendes értelmes mintát mutat és megmondja hogy mit jelent a számára. Es szerintem annak semmi ertelme ha valaki tiltja. Mert akkor az lesz az első dolga a 18.szülinapja után hogy elmegy és megcsináltassa. Van olyan baratom aki így csinálta. És ezert is nincs értelme tiltani.... Meg egyebkent se proli dolog mivel mindenkinek szive joga hogy mit akar, én se erzem magam prolinak és multkor haveromat is egy olyan orvos műtötte akinek ki volt varva a keze

Ettöl meg nem lesz proli valaki. És aki azt mondja hogy valki azert proli mert tetkoja van arrol megvan a veleményem amit inkább nem fejtenék ki😂😂. De mindegy is a kérdésre válaszolva ha lenne gyerekem és kiskoruan tetkót csináltatna akkor nem haragudnak rá mert már alapbol tudtam volna róla. Ahogy 16 éves koromban az én szüleim is tudtak róla.

2019. ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
98%
Sok az engedély nélküli tetováló, akik sufnitetoválással egészítik ki a keresetüket, sajnos. Ezek nem nézik, hogy hány éves a vendég és mit akar magára tetováltatni, csak a pénz a lényeg.
2019. ápr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!