Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szégyenlem de ez van, megtette...

Szégyenlem de ez van, megtettem. Lopni akartam a Tescobol kettő képregényt és két stabilo tollat. Rajta kaptak jegyzőkönyv megtörtént majd kifizettem. Mire számíthatok még ezek után?

Figyelt kérdés

2019. szept. 12. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez mikor történt? Nem voltál fogdában? Szerintem nem lesz semmi. Nekem a szomszédom lopott mindig a Teszkóból, és fogdában volt miatta 2x 2-3 napot, de aztán kiengedték.
2019. szept. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Felraknak a TACE PAO-ra, és bezárnak a szégyenketrecbe.

Utána kopaszra nyírnak és hátadra ragysztanak egy táblát, amelyre írva lesz a tetted. A végén szétdarabolnak és éhes tigriseknek dobnak.

2019. szept. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha kifizetted, akkor már nem lesz belőle semmi. De már bocs, azért olyan érdekes, hogy a lopósok csak akkor szégyellik magukat mikor lebuknak. A szégyen marad csak rajtad.
2019. szept. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alex Fly ***** válasza:
100%
Semmi különös. Megtették a feljelentést, aztán majd valamikor a sünök behívnak kihallgatásra, utána pedig majd valamikor közlik a büntetésedet...
2019. szept. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A, E héten hétfőn történt, nem voltam sehol csak a szobában ahol jegyzőkönyvet írtuk

B, Hát egy tett bekövetkezte után lehet szerintem csak szégyent érezni, én nekem ez hecc volt mi van ha sikerül adrenalin vagy fasztudja, de nem sikerült így azt se fogom megtudni, hogy utána éreztem e volna szégyent vagy se

2019. szept. 15. 12:28
 6/7 anonim válasza:
100%
Ejnye-bejnye, figyelmeztetés kb ennyi várható. Ám mi lett a vége?
2019. okt. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle?
2020. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!