Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » SOS! Rosszat csináltam....

SOS! Rosszat csináltam. Szerintetek így garantált az ítélet?

Figyelt kérdés

Még télen olyat tettem ami rossz, amelyet nem szabad lett volna. A rendőrség a múlthéten zárta le az ügyet, ma pedig a járási ügyészségtől levelet kaptam, hogy már hétfòn 16-án vádiratot nyujtott be ellenem a járásbíróságra.


Elhiszem, hogy nem szabad lett volna elkövetnem, tudom ugyanis nem vagyok már gyerek. Viszont nagyon megbántam. A kár visszafizetve. Így van esély még, hogy ne ítéljenek el vagy már garantált, hogy el fognak ítélni?


Ma felhívtam a rendőrséget azt mondta aki az üggyel foglalkozott, hogy ő nem tud már mit tenni, van kirendelt ügyvéd és vegyem fel vele a kapcsolatot, higyjem el megéri.



2019. szept. 18. 18:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd vissza, mert minden, ami rendezett életvitellel kapcsolatos az enyhítő körülmény!

Hülyeséget csináltál, de kétségbe se ess, kétharmad után feltételesen szabadon bocsátanak, ha jól viselkedsz. Elsőként előkészítő ülés lesz, ahol konkrét ajánlatot kapsz az ügyésztől, ha azt elfogadott, akkor ez jogerőre emelkedik, ha nem akkor még simán 1 évig tarthat az ügy. Akkor érdemes húznod, ha abban az egy évben nagyon mintaszerűen tudnál viselkedni, munka, magánélet terén. Ez esetben még meg is házasodhatnál, gyereket csinálhatnál, akkor még 2 év felfüggesztett is összejöhetne.

2019. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha nem volt korábban balhéd, akkor meg fogod úszni felfüggesztettel.
2019. szept. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az autóban okozott kárt is fizetted?
2019. szept. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mivel megtérítetted a kárt, ezért nem fognak lecsukni. Kapsz egy ejnyebejnyét és ennyi.
2019. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!