Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet csinálni ha a...

Mit lehet csinálni ha a szomszéd kutyái éjjel nappal ugatnak?

Figyelt kérdés
Nem csak úgy írom tényleg éjjel nappal ma is például délelőtt 11 órától egészen 6-og megállás nélkül én is tudom hogy bírják, de már tiszta idegbetegek vagyunk az egész család.Nincs egy nyugodt pillanata az embernek éjjel akár hajnali 3kor is rákezdenek a műsorukra aztán akkor egészen amíg el nem megyünk itthonról munkába/suliba nincs megállás .(Gondolom persze azután is megy csak akkor már szerencsére nem vagyunk itt).2 komondorrólvan szó aminek alapból tényleg annyi elég, hogy a postás elmegy az utcában és már órákig ordít.Próbáltunk beszélni a szomszédokkal, hogy kössék őket hátrébb az udvarban, (mert természetesen az egyik meg van kötve egész nap sosincs elengedve) vagy valamit csináljanak velük, mert nem bírjuk, de csak annyit mondtak, hogy nem tudják max agyonlövik aztán erre szüleim nyilván nem merték azt mondani, hogy na akkor hajrá.Meg ez egy falu és nagyon félnek mégegyszer szólni, mert mivan ha megharagudnak meg hasonlók inkább azóta is hallgatjuk, de már tényleg nagyon durva.Hozzáteszem akkor telkük van, hogy 3 ház elférne rajta, de csak azért is az ablakunk alá kötik továbbra is.Kérlek benneteket segítsetek adjatok valaki tippet, mit lehetne velük csinálni, mert ez már tényleg tarthatatlan és idegileg kikészít bennünket.

2019. szept. 23. 19:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Jegyzőhöz menjetek be panaszt tenni. Azt külön emeljétek ki, hogy az egyik kutya 0-24 meg van kötve.
2019. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
63%
Nincsen velük foglalkozva ezért ennyire érdekes számukra minden amit csak ugatni lehetséges. Csináljatok különböző időben fotókat arról, hogy állandóan meg vannak kötve és jelentsétek a jegyzőnek, hogy el vannak hanyagolva.
2019. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
0%
Meg kell etetned őket.
2019. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
0%
A fűldugót próbáltad már?
2019. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nem tudom én azon simán hallottam ugyanúgy mindent max picit tompábban.Lehet gagyi volt?Van olyan ami kiszűr mindent?Mert ami nekem volt az nem sokat csinált.:(Pedíg ha lenne olyan az nagyon jó lenne, mert szüleim nem hiszem, hogy bemennének a jegyzőhöz annyira félnek ezektől a szomszédoktól meg nekem se engednék :(.Vagyis mondtam már bekik, hogy valahol jelentsük, de azt mondták nem csináljam meg a haragot és inkább hallgatják meg szidják őket a négy fal között...
2019. szept. 23. 20:21
 6/30 A kérdező kommentje:
Bem tudom őket megetetni, mert a háznak azon az oldalán csak egy wc ablakunk van szúnyoghálóval közel menni meg nem merek mert a nagyobbig mindíg támad
2019. szept. 23. 20:22
 7/30 A kérdező kommentje:
De szerintem nem az a bajuk, hogy éhesek szoktam hallani, hogy etetik őket, de sose engedik el viszont
2019. szept. 23. 20:23
 8/30 anonim ***** válasza:

Ezt próbáld ki.


[link]

2019. szept. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Okés köszi
2019. szept. 23. 20:36
 10/30 anonim ***** válasza:
54%
Ezzel is ugyanúgy hallaná, csak tompábban. Nem akarjátok tovább hallgatni viszont akkor csak a jegyző marad, hiába félnek a szüleid.
2019. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!