Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni ha nappal a...

Mit lehet tenni ha nappal a szomszéd olyan hangosan hallgatja panelházban a zenét, hogy azt még a második szomszéd - azaz aki mellettem van - is hallja?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Akkor is ki lehet hívni a rendőrt, mert ha renitens megbüntetik. Vagyis azt hiszem először csak figyelmeztetik, ha újra ráhívod, akkor már pénzbírság.


Ha minden igaz, akkor egy bizonyos decibelt el kell érni a zajnak, de ebben nem vagyok biztos. Különben ha felhívod a 107-et, akkor adnak felvilágosítást, nem csak baj esetén lehet hívni.

2010. nov. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy áramszünetet csinálsz nála.
2010. nov. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem először szólj neki. nekem egyszer szóltak hogy kicsit hangos a zene, utána már figyletem hogy ne legyen az. ha normális hangnemben kéred meg talán ez is elég.
2010. nov. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
halgass te is még hangosabban ordíts teljes erőből meg lapáttal verd a falat
2010. nov. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
11:02 - Igen, egy normális lakónál használ, a mi szomszédunknál nem használt (ő még a liftbe is dohányzik).
2010. nov. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én régebben a szomszéd erkélyére vágtam egy füstbombát amikor otthon volt. Ha megint szórakozna, újra megtenném :)
2010. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ez egészen konkrétan csendháborítás.


(csendháborítás nem csak éjszaka van, hanem minden olyan eset ez, amikor valaki a szükségesnél nagyobb zajt csap)

2010. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

A panel már csak ilyen. Hallod még azt is, ha a fürdőkádban a vízbe fingik. Na most az is csendháborítás?

Aki ilyen érzékeny lelkű és fülű, annak nem ajánlott a lakótelep.(Ja, a fingást is hallani 4-5 lakásban.)

2010. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!