Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Törvények, jog

A kérdés

A vasárnapi szavazáshoz magammal kell vinni az emailben kiküldött határozatot, hogy átjelentkeztem a tartózkodási helyemre, vagy nem szükséges?

okt. 9. 23:32  Privát üzenet  

A válaszok
Nem kell vinned.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 10. 05:46 Privát üzenet
Elvileg nem kell, de az a tapasztalatom, hogy inkább vidd, ha tudod.. Ha valami gond van, akkor tudj mire hivatkozni.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 10. 09:16 Privát üzenet
Nem kell. Amikor én szavaztam átjelentkezéssel, akkor külön sor volt erre, és ott külön névlistában voltak az átjelentkezők.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont okt. 10. 10:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyetemen szükséges az előző órai jegyzeteket magammal vinni órára?
Repülőre fel szabad vinni töltött cigihez szükséges dohányt?
Aki mar utazott Erdélybe, milyen papír szükséges hozza, h a gyereket apa nelkul ki tudjam vinni?
Ha pénzt akarok küldeni valakinek a számlájára akkor mit kell magammal vinni? Szükséges-e saját bankszámla ehhez? (mert nekem még nincs) Bármelyik bankból meg tudnám csinálni a...
SOS! Szükséges orvoshoz vinni?
Mit szükséges/előnyös vinni a Mondocon-ra?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Törvények, jog rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!