Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez zaklatásnak számít? Mit...

Ez zaklatásnak számít? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy ha kiírok ide egy kérdést, akkor általában ugyan azok a személyek írogatnak hülyeségeket, teljesen értelmetlen dolgokat vagy szándékosan félre akarnak vezetni ennek már több éve. Hiába változtatok jelszót, ezek megtalálnak. Hogy tudtak feltörni és ezekkel a dolgokkal kezd e valamit a rendőrség? Visszekövethetőek-e a válaszok által?

2018. márc. 4. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Ez paranoia, nem zaklatás
2018. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Honnan tudod? Mondom, hogy ugyan azok, a stílus nagyon egyértelmű, vagy pedig egy személy több profilról.
2018. márc. 4. 18:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Na és, az ír ide, aki akar. Ez nagyon messze van a bűncselekménytől.
2018. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy ír. Valahogy feltörtek. És nem a regiszrációm, hanem valahogy máshogy. 100%, hogy ugyan azok az emberek, vagy pedig egy személy. Napi többezer kérdés közül közárt, hogy pont engem találjanak meg véletlenszerűen.
2018. márc. 4. 18:47
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Ez tényleg pszichiátriára tartozik, és nem a rendőrségre. Ki frászt érdekelne itt egy anonim reg feltörése és évekig vacakolás vele? Mi ebből a haszna?
2018. márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért, mi a haszna a többi zaklatónak, akik évekig nem állnak le? Vagy esetleg több évtizedig? Passz, hogy mi a haszna, ezt én is kérdezhetném. Egy pszichopata. Lehet, hogy úgy tűnhet, hogy paranoiás vagyok vagy megőrültem, de nem őrültem meg. Ebben teljesen biztos vagyok. Az előbb mondtam, hogy nem a regisztrációm törték fel, valami más módon törtek fel és írogatnak unalmas beteg dolgokat a kérdésekhez.
2018. márc. 4. 18:56
 7/13 anonim ***** válasza:

Belinkelnéd a szóban forgó kérdéseidet? Vagy legalább néhányat?

Akkor talán konkrétabban látnánk a helyzetet, és talán segítséget tudnánk nyújtani.

2018. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy így van, ahogy mondom. Már pedig így van, én nem akarom ezt tovább firtatni. Mit kaphatnak, ha ez kiderül és bizonyíthatóvá válik? Sajnos a kérdéseimet törölni szoktam. De nyilván visszakereshetőek lennének, ha mondjuk a rendőrség ezt a dolgot komolyan venné. Szerencsére a kérdések nem törlődnek, csak a saját kérdéseim közül így visszakereshető lenne, hogy mely kérdések kapcsolódtak a regisztrációmhoz. Ezekre az emberekre jellemző a lenézés és a cinikusság valamint a totális hülyeségek írása. Simán lehet látni ezt az írás módon. Nagyon ritka esetben meg pont a fordítottja, de ez csak akkor fordul elő, amikor privátban írnak rám. Ilyenkor egy kedves személyiséget próbálnak mutatni magukról.
2018. márc. 4. 19:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmit nem kapnak, mert a gondolatrendőrség nem tudja a képzelt zaklatóid letartóztatni
2018. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy gondolatrendőrség? Most mondhatod, hogy paranoiás vagyok, de lehet, hogy te is egy vagy közülük. Miért állítod minden áron, hogy ezt beképzelem és megőrültem?
2018. márc. 4. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!