Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez zaklatásnak számít?

Ez zaklatásnak számít?

Figyelt kérdés

Van egy régi osztálytársam, aki mai napig nagy ritkán hívni próbál. Ilyen nem is tudom, fél évente. Rejtett számról is, majd IQ 70-es dolgokat beleszólogat.


Ezért már zaklatás miatt fel lehet jelenteni? 20+ évesen is sajnos gyerek szinten van, nem érzi át hogy egy dolgozó embert ne hívjon már random időben.



2018. jan. 27. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. Zaklatás az lenne ha napi szinten hívna.
2018. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értesz hozzá, vagy csak úgy gondolod?
2018. jan. 27. 19:47
 3/12 anonim válasza:
54%

IQ 70 felett felfoghatnád,hogy első körben megbeszéled vele a dolgot,hangpostára irányítod stb.Fél évente felhív te meg akkora gyökér lennél,hogy inkább szeretnél neki bajt okozni.Gratulálok!

Amúgy meg ismereteim szerint nem zaklatás csak,hogy tudd.

2018. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Felfogta hogy nem érdeklem. IQ 70 felett felfoghatnád hogy nincs nekem arra időm, hogy fél évente még egy haverja számát letiltassam. Mert ugye szerinted csak 1 telefon létezik? Elhiszem hogy neked van időd ilyen gyerekes játékokra mert nincs semmi jobb dolgod.

Majd amikor a babád felébred az éjszaka közepén mert egy nyomorék beleordít értelem nulla dolgokat, te majd akkor nyugodtan feküdj vissza aludni. De te se vagy IQ 100+, szóval te majd mondogasd magadban hogy "jaaj, nem akarok neki bajt okozni".


Még mindig várom az értelmes válaszokat.

2018. jan. 27. 20:57
 5/12 anonim válasza:
2018. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
70 IQ felett átláthatod, hogy sokkal egyszerűbbb félévente egy számot tíltani 5 másodperc után, mint rendőrségre mászkálni, vallomásokat tenni.
2018. jan. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy egyszerűbb, de aki bűnös az bűnhődjön.
2018. jan. 28. 09:58
 8/12 A kérdező kommentje:
Másrészt elég egyszer elintézni ezt törvényesen, mint hogy életem végéig zaklasson.
2018. jan. 28. 10:08
 9/12 A kérdező kommentje:
Másrészt a gondolat meneted szerint egyszerűbb egy vágott sérülést ragtapasszal befoltozni, minthogy rendőrségre eljárkálni és 100 ezreket költeni rá.
2018. jan. 28. 10:09
 10/12 anonim ***** válasza:

Joghallgató vagyok (ha ez számít:)), és véleményem szerint nem minősül zaklatásnak.


Hosszú lenne leírni, hogy miért nem, de engem inkább az érdekelne, hogy miből gondolod, hogy ha megbüntetik, majd leáll?

2018. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!