Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Becsukják vajon előzetesbe?

Becsukják vajon előzetesbe?

Figyelt kérdés

Ha valaki akit nyáron júliusba meggyanusítottak rablással, azóta is folyik még a nyomozás viszont most szeptemberbe pedig egy tavalyi lopás miatt felfüggesztett fogházra ítélte a bíróság. Magyarán mondva jelenleg felfüggesztett alatt áll, de nyáróta egy másik rendőrségnél gyanusított még tart az ügy, ezért eljárás is van folyamatban.


A múlthéten a rendőrjárőrök megállították csak igazoltatták csupán azért, mert éjjfélkor gyalogolt hazafelé és gyanús lett, mert olyan későn ment az utcán. Igazoltatták, azonban nevezett elkezdte a rendőröknek mondani, szóval nem jót mondott a rendőrökről inkább nem írom le, nem csúnyát csak megmondta a véleményét. Három nap mulva telefonon felhívta egy nyomozó és közölte, hogy november 7-re beidézte, mert állítólag megrágalmazta a kollégákat és meg szeretné hallgatni. Azt nem mondta, hogy tanúnak v gyanusitottnak.


Most, ha bemegy 7-én a gyerek és meggyanusítják rágalmazással akkor elengedik utána haza vagy azt mondják neki, hogy nem, előzetes lesz, mert felfüggesztett alatt van, meg van ellene egy eljárás is folyamatban?



2019. nov. 2. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vaaószïnü. De eljárást indithatbak ellene.
2019. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az elég durva, ha egy rendőrnek már az gyanús, hogy valaki éjfélkor megy haza az utcán. Hol élünk, talán a csendőrkorban? Hová fajult a világ.


Amúgy miért lenne kizárt, hogy tényleg nem a kérdezővel történtek a dolgok? Én is tettem már fel kérdést ismerősről.

2019. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!