Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Becsület sértés-e ha valaki...

Becsület sértés-e ha valaki ajánl nekem egy pénzbeli összeget cserébe szerződésben pedig aláírom hogy xy személlyel nem létesítek semmiféle kapcsolatot? (pl ha ezzel a személlyel amúgy járok)

Figyelt kérdés

tudom furcsa/érdekes példa de láttam egy spanyol vagy török szappan operának egy részletét és megfogott ez a szituáció

elvégre ez olyan hogy ő most megsért engem hogy a kapcsolatunk értéke mérhető pénzben... tudtommal vannak olyan dolgok amiknek nem lehet fizikai értéket szabni


ti szerintetek?



2019. nov. 29. 02:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
9-es köszönőm és 10-es szerintem inkább menj ki a jóg-törvények kategóriából és menj át a valamelyik facebook-os 2 szavas vita posztra...
2019. nov. 29. 16:51
 12/13 anonim ***** válasza:
Jógatörvének mindjárt,nem? Izajura tévétől lettél jogász?
2019. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
először írd le olvashatóan mert azt sem tudom hogy miről beszélsz olyan csatornáról meg még nem is hallottam amiről beszélni akarsz... de az sem zavarjon hogy csak egy jelenetet pillantottam meg...
2019. nov. 29. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!