Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek fel, jelenthet engem?

Szerintetek fel, jelenthet engem?

Figyelt kérdés
Feltettem egy hirdetést a neten, egy szexuális jellegű hirdetést. De mivel eléggé fura és kétes alakok írtak rám, töröltem a hirdetést. És van egy pasi aki küldött magáról egy képet de én nem kértem hogy arcos és teljes alakos képet küldjön. És mivel én ezt neki nem viszonoztam elkezdett erőszakosan írni rám email-ben és sose találkoznék vele már vagy 5szőr meg írtam neki hogy inkább keressen mást és hogy töröltem a hirdetést, és be paráztam és nem akarok se tőle se mástol se inkább semmit se és ne írjon nekem többé de parázok tőle, hogyha ilyen érthetetlen vagy erőszakos akkor tehet e ellenem valamit vagy nem.

2019. dec. 12. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem törlöd az e-mailfiókodat? Akkor nem tud neked írni.
2019. dec. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nevetséges kérdés! Nem tehet ellened feljelentést. Nem loptad meg, a képet önszántából küldte.
2019. dec. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%
Most végülis dákófotók kicsalása céljából feltettél egy kamu hirdetést, bárhogy is ragozod. Mit gondoltál kik fognak írni?...mit tehetne? Beperel? Nem kötelezted képküldésre. Azért ha olyan erőszakos beteg, akkor megkereshet, parázz csak. Te se vagy jobb szerintem ezzel a szűzk..va hozzáállással
2019. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért nincs joga az embernek meggondolnia magát, vagy mi? És nem akartam olyan fotókat az hogy a pasik betegek az eléggé olyan hogy elveszi az ember kedvét mindentől.
2019. dec. 12. 17:56
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Bárki tehet bárki ellen feljelentést, csak nem biztos, hogy mindenki célba ér vele. Viszont ha ő továbbra is írogat neked, netán erőszakos módon, akkor te zaklatásért tehetsz feljelentést ellene. Neki nincs miért. Ha önszántából küldte a képet, ráadásul te azzal semmit nem kezdtél, akkor mégis mire hivatkozva jelentene fel téged? Kiröhögnék a rendőrségen.
2019. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
És mi alapján jelent fel? Tiltott lőcsöskép birtoklás?
2019. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jo csak parázok mert elég erőszakos volt és nem értette meg azt hogy már meggondoltam magam és nem akarok vele találkozni és pont azért mert erőszakos és érthetetlen nem érti a nemet és azt hogy meggondoltam magam.
2019. dec. 12. 19:37
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Èn is gondoltam rà, hog mivel nagyon utálom a pedofilokat, kiadom magam 14 éves kislànynak, és ha randit beszélne meg velem valami felnőtt férfi (ergo pedofil állat), akkor olyat kap, hogy örökre elmegy a kedve a kislányoktól.
2019. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rendes levelezőknél le lehet tiltani e-mailcímeket, és onnantól arról a címről nem tud írni neked. Ha másikról ír, azt is letiltod. Vagy ha ez nem egy általánosan használt, hivatalos ügyekben is megadott címed (de az nagy ostobaság lenne), akkor meg törlöd a fiókodat mindenestől.
2019. dec. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm á válaszokat.
2019. dec. 14. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!