Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy mindenki utál engem?

Figyelt kérdés

Egy csomó gonosz, ellenszenves ember van, tömeggyilkosok is, de őket sem utálja mindenki.

Engem miért?


2019. nov. 25. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem mindenki, én például nem utállak
2019. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Túl sok hülye kérdést tettél fel.
2019. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Élőben nem kérdezek semmit.
2019. nov. 25. 17:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy depressziós vagy és csak te érzed ezt vagy negatív a személyiséged azért nem kedvelnek. Ha az utóbbi a változtatás tőled függ. Barátkozz , ne bunkoz. Köszönj és mosolyog. Ne légy antiszociális.
2019. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor ezért...egy "Hogy vagy?" néha jól esne...
2019. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sem utállak nem kell általánosítani. Egyébként sem hiszem, hogy sokan lennének az egy nagyon erős érzelem, és azért tenned is kellett volna.
2019. nov. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem utálnak téged, ezt csak úgy érzed, mert azt hiszed, hogy (hülye), ronda, gusztustalan stb. vagy.
2019. nov. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Önbizalom hiány, önértékelési gondok, amiket igenis lehet javítani, pisszológus tud segíteni.
2019. nov. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mikor depressziós voltam én is azt hittem hogy mindenki utál és ha itt vagyok egy társaságba csak azt várják, hogy mikor megyek már el és minek mentem én egyáltalán oda... Persze ez nem így volt, de annyira beszűkült latasom volt, hogy én másképp nem tudtam látni.
2019. nov. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a te gondolataid melyeket környezetre vetítesz: "mindenki utál". Lehet túlzott következtetést vontál le rosszindulatú beszólásokból vagy esetleg közösség előtti megalázásokból, hogy "beégtem" "mindenki most mit gondol rólam, utálnak" holott nem így van.
2019. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!