Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tegyek ha az a gyanum az...

Mit tegyek ha az a gyanum az egyik ismerős bombát tart otthon?

Figyelt kérdés
Hol lehetne ezt jelenteni? Vagy esetleg névtelenül. Nem szeretnék bele keveredni semmibe. Az se biztos igaz hogy bombát tart oda haza akkor viszont lehet én kerülnék bajba? De ha mégis ott a bomba és mások élete is veszélybe? Nem tudom mit tegyek.

2019. dec. 23. 14:30
 1/8 árokpart ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy csak gombát nem?
2019. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bálnaszörp válasza:
Miből gondolod, hogy az ismerősöd bombát tart otthon? Láttad? Vagy hallottad, hogy bombáról beszél?
2019. dec. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Menj el dolgozni.
2019. dec. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Nem szeretnék bele keveredni semmibe."


Azt látom.

2019. dec. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Főzz egy kávét!
2019. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az az ismerös aki sugaraz is téged, amiért az alufolia sisakot kell viselned?
2019. dec. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Halottam amikor egy közös ismerős mondta a párjanak.És nem vicces szerintem. Nem viccből irtam ki a kérdésem. Normális válaszokat vártam. De latom nem itt kell keresnem.
2019. dec. 24. 19:10
 8/8 anonim ***** válasza:

"Normális válaszokat vártam. De latom nem itt kell keresnem."

Abszolút nem akarok bunkó lenni, de hülye kérdésre általában hülye válasz jár.


Honnan tudod, hogy bomba van nála? Kitől hallottad? Az akitől hallottad vajon viccel, túloz? Kinézed ebből az emberből, hogy másoknak akar ártani? (Elvégre ugye ismerősöd, akkor valamennyire "ismered").

Ha tényleg úgy gondolod hogy bomba van nála akkor nyilván tudsz bejelentést tenni névtelenül, és kell is. A rendőrségnek van zöld száma (Google: telefontanú), akárhonnan is fel tudod hívni.

Csak azt azért tartsd észben, hogy ha ez a hülyeség csak a te elméd szüleménye, akkor annak az embernek az életét rendesen meg fogod keseríteni...névvel vagy névtelenül..

2019. dec. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!