Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek az ciki, ha az...

Szerintetek az ciki, ha az embernek huszonévesen alig van egy pár ismerőse és szinte senkivel nincs összejárnia? Miért?

Figyelt kérdés

2016. aug. 28. 16:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Alakulhat így valakinek a sorsa.

Azonban azért kezdj el barátkozni, ha van lehetőséged rá.

2016. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is csak nehany baratom van, ez nem ciki. Ennyi idosen az ember mar a tartos baratsagokra epit inkabb.
2016. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Nekem sincs sok barátom. 4 ember van akit tényleg barátomnak mondhatok, meg 3-4 haver. Évek óta ugyanez a helyzet. Néha úgy vagyok hogy szeretnék több barátot mert a jelenlegiek különböző városokba költöztek, csak kettő lakik még itt ahol én...a többiekkel 3-4 havonta találkozom csak. Viszont ennek ellenére rájöttem hogy a jelenlegi barátaim tényleg igazi barátok, és nem fognak eltűnni csak úgy... ezért nem vagyok szomorú.
2016. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Jelenleg 21 vagyok, nincs egy barátom sem, ismerős sincs akivel összejárhatnék. Köszönhető annak, hogy nehezen nyílok meg másoknak. Nem bízok az emberekben.

Magányosnak érzem-e magam? Egyáltalán nem. Van két testvérem. :)

2016. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Elfogult vagyok, mert hasonló helyzetben vagyok, de szerintem nem gáz. 24F vagyok, most költöztem el otthonról, és itt összesen van 1 haverom, akivel össze tudok járni hétvégente. Örülnék, ha több lenne, de a 0-nál még mindig jobb :)
2016. aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 ÉJJELLÁTÓ válasza:
1%
Elb@cott nemzedék,agyhelyen digitalizálva,kivel is akartok"TI" barátkozni!? Saját magatokra zárjátok rá az ajtót,a kütyüitekkel éltek legyen elég nektek a kütyük barátsága,és hello Kytti...saját magatok alakítottátok így az élettelenségeteket.
2016. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan valaki van akire számíthatok igazán a barátaim közül.

Összejárni..hát, most mondták a pofámba, hogy én egy magányos farkas vagyok.

De ezt nem feltétlenül bánom.

Nézd, az ciki, amit te annak tartasz. Én leszarom mit mondanak mások. Amíg ettem magam, hogy jaj, vajon mit szól ehhez-ahhoz a világ, jaj. Addig érezték, mint a kutyák a félelmet, hogy engem ki lehet kezdeni.

Most. Hát most inkább csodálnak, és hasonlítani akarnak. Merd vállalni önmagad, bárki is vagy. Most nem pszichopata gyilkosra vagy neonáciságra értem, hanem mint ember, ha érted.

I'm just me. Deal with it.

2016. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
8%
Igen
2016. szept. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Nekem 30 évesen sincs :) :/ néha rossz néha meg jó nekem már babázni kellene hamarosan:)
2016. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem ciki, embere válogatja, hogy ki mit szeret, mennyi emberrel veszi magát körbe.


Arra érdemes figyelni, hogy mindig legyen legalább kettő ember, akivel azért érdemi kapcsolatod van, mert ők adnak csak visszajelzést neked a döntéseidről. Ha nincs visszajelzés, hogy ahogyan élsz, az milyen, akkor könnyű elcsúszni akár a gyatra önbecsülés, akár a nagyképűség akár más ül rá az életedre. A barátok pont arra (is) jók, hogy ezekről az utakról visszarángassanak akár egy lelkibeszélgetéssel, akár egy "ne legyé má p*cs" felkiáltással.

2016. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!