Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A rendőrség tényleg nem...

A rendőrség tényleg nem hagyta volna ilyen könnyen a dolgot?

Figyelt kérdés

Két hónapja valaki elterjesztette rólam, hogy adtam el új pszichoaktiv anyagot és azt mondta feljelent. Rá egy héttel egy haverja is azt mondta, hogy díler vagyok és felnyom. Nem igaz természetesen. Tiszta vagyok és természetesen felhívtam a rendőrséget, elmondtam, hogy két személy hamisat állít rólam. Azt mondta a rendőr, hogy ő elhiszi. Gondolom nem tudják rámbizonyítani, mert semmi bizonyíték nincs csak két ember összehordhatott a rendőrségen valamit rólam. Természetesen mivel nem igaz a dolog, ezért a rendőrök sem vettek elő. De azóta az járt a fejemben, hogy mivan, ha egyszer megjelennek a rendőrök a lakásomon. De nem félek, mert tiszta vagyok csak ellenörzésképpen házkutatni.

Panelban lakom 10 emeletesben a 6-on. Soha senki nem jön hozzám, a postás tudja a kspukódot, ő nem kapuzik, hanem ha hoz valamit, rögtön fent csenget. A szüleim is tudják a kódot, az a kevés ember aki hozzám jön ritkán azok is, mindenki fent csenget. Ma délelőtt 10 óra körűl csengett a kaputelefon, mivel főztem le kellett mindent tenni, megtöröltem a kezem, a kaputelefonhoz mentem addigra elhallgatott. Gondoltam, nem tudom ki lehetett, de lehet azt hiszik nem vagyok itthon, vagy valahogy bejutnak és feljönnek, itt fent pedig becsöngetnek, vártam de senki nem csöngetett be. Megfordult a fejemben, hogy talán nem a rendőrség volt. Az a kérdésem, hogy ha a rendőrség lenne és soká érek oda a kaputelefonhoz és elhallgat, biztos, hogy nem azt gondolták volna, hogy nem vagyok otthon, hanem a biztonság kedvéért, valahogy bejutottak volna és itt fent is becsengettek volna, itt is tettek volna egy próbát? Ilyen könnyen nem adják fel? Mert fent nem csengetett be senki.



2020. jan. 14. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Nyugodj meg, a rendőrök ha valahová be akarnak jutni, oda be is jutnak. Nem adják fel ilyen egykönnyen!
2020. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg csengettek volna lent is megint. Ha házkutatást tartanának ahhoz kell végzés, ha van végzésük akkor nem hagynák annyiban a dolgot, próbálkoztak volna még. Végzés nélkül is tarthatnak házkutatást, ha nem akadékoskodsz és engeded éppen finoman körbe nézhetnek. Neked meg nincs mit takargatnod. Szerintem a 2 srác nem is jelentett csak szivattak. Ha ok nélkül jelentenek, te tudnád őket perelni rágalmazásért, arra lenne bizonyíték, ellened nincs. Szóval ezen ne idegeskedj. Lehet valami kölykök voltak, vagy valaki máshoz mentek és elnézték a számot vagy valakinek lett volna csomag, vagy pizzát vittek valakinek vagy bármi hasonló. Ne idegeskedj.
2020. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31-én megöltek valakit a lépcsőház emeletén nálunk, előző éjjel dolgoztam....addig verték az ajtót, míg fel nem keltem, és még meglátogattak aznap meg másnap is....és én csak egy potenciális tanú voltam (semmit nem láttam és nem is ismertem az illetőt, sose láttam)....ha téged ki akartak volna hallgatni, akkor bejutottak volna, nem csengetnek
2020. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na jó, nyugodj meg. A rendőrség nem így megy ki. :D
2020. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!