Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Így milyen jogi lépéseket...

Így milyen jogi lépéseket tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Csináltam egy hatalmas butaságot. Regisztráltam egy oldalra és feltettem egy szexhirdetést.


Történet:


Van egy csodálatos párom, imádom őt. Szexuális szolgáltatást kínáltam volna, csak hogy télre ne haljunk éhen a családommal. Párom erről semmit nem tudott. Aztán beszélgettem neten egy férfival, h**lye fejemmel küldtem neki fotókat magamról. Aztán nem tudtam vele találkozni, nem vitt rá a lélek. Nem bírtam volna megtenni. Majd jött a levél, hogy le screenshotolta a képeimet. ( beazonosítható vagyok) , a beszélgetésünket, a párom, a családom, és az én facebook profilomat is. Cserébe én semmit sem tudok róla... Zsarol, hogy elküldi mindenkinek. Ha nem találkozom vele, akkor megteszi.


Mit léphetnék ez ügyben?



2020. jan. 8. 20:17
1 2
 1/20 anonim válasza:
82%
Jogodban áll hallgatni.
2020. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Feljelented a rendöségen!
2020. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Ez mindenképp bukta. Vagy a csávótól, vagy a rendőröktől fogja megtudni a család az igazat.
2020. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
35%
"Mondják nekem hogy ők tudták.."
2020. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Még azt is elviselném, de ki tudja mit csinál a képeimmel. Hova kerül fel, vagy mihez kezd velük.
2020. jan. 8. 20:33
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Írsz neki hogy minden üzenete mentve van és ha nem kopik le és nem törli a megosztásokat feljelented zsarolásért es szemelyisegi jogsertésért . Eltűnik ....
2020. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
75%

Uhhh bassszkii...


Ne lepj semmit torold magad az oldalról.


Vagy mond el a parodnak(ha megerto)

Ha nem es megis megkeresi a csaladod a zaklato tagadj mindent mond hogy valaki vissza elt a fotoiddal amiket a parodnak keszitettel...


A rendorseg sok mindent nem tud lepni mire kinyomozzak “ismeretlen tettes elleni feljelentes alapjan a dolgot hetek, honapok telhetnek el.


De gondolkodjunk realisan...


Bloffolj!

Mond a zaklatonak nyugostan tegye meg nem felsz tole, ha megteszi elobb utobb kiderul ki o es te is elaztatod a csaladja es munkatarsai elott!

Hamar kiderulne hogy prostitualtaknal keres vigaszt mert otthon nem kapja meg amit akar.

Kerdezo! Ne hagyd megad megfelemliteni!!!

Annal jobban nyeregbe erzi magat, ha erzi rajtad hogy felsz!

2020. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Jelentsd fel a rendőrségen zsarolásért! A pasit valószínűleg gyorsan lefülelik IP cím alapján! Ja és mond el mielőbb a párodnak, és legközelebb vállaljatok árufeltöltő vagy takarító munkát.
2020. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

És legközelebb ne küldj senkinek képet! Amúgy ha visszaélne vele, azért kártérítést is kérhetnél, mivel nem írtál alá semmilyen GDPR lapot, hogy használhassa a képeidet.


Azért meg utána ő fog fizetni neked, mert bosszúból használta a képed.


Nem ajánlanám ezt a tagadás dolgot, mert ha a pasi feltöltögeti valamilyen szexoldalra bosszúból , akkor nagyobb veszélybe lennél, a rendőrség meg ha gyorsan lefüleli, akkor gyorsan a képeket eltávolíttatják a hordozó eszközeiről, és ugye ott vallania kell, hogy feltöltötte-e valahova, de ha ő nem vall, a gépecskéje, IP címe vall majd,a szolgáltatója meg alapból közreműködik, és onnantól kezdve leszedetik gyorsan az oldalról ha feltöltötték valahova.


Jelentsd fel!

2020. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az eddigieket! Dolgozom de nagyon kevés pénzből élünk. Elmegy a hitelre a nagyja. Nem tudtam volna miből plusz pénzt szerezni. De akármit írok, tudom hogy az én felelősségem. Megtanultam a leckét az biztos...
2020. jan. 8. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!