Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha elküldök egy videót chaten...

Ha elküldök egy videót chaten a barátaimnak hogy marihuánát szívok az bizonyítéknak számít a bíróságon?

Figyelt kérdés
Nincs ilyen eset csak érdekel(jogász hallgató vagyok), hogyha valakit meggyanúsítanak vagy letartóztatnak akkor a telefonon vagy chaten lévő képek bizonyító erejűek? Mert ha pl le van fotózva néhány tabletta az asztalon vagy fehér por ami nem egyértelmű hogy drog e, vagy ha szívok egy füves cigit hasonlíthat egy sima sodort cigihez is, tehát ha képi dokumentumon nem egyértelmű akkor azt nem vehetik elő?

2020. jan. 15. 15:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én veled vagyok Jim!

Pedig erről még videó sem készült, mégis egyértelmű. Akkor ez is bizonyítékként szolgál? Megsúgom, neem.

2020. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!