Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lehet ebből valami?

Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
Egyik nap felöltöztem katonaruhába és egy airsoft fegyvert fogtam a kezemben, készült rólam kép, ami szerintem jól sikerült, ezért hirtelen felindulásból felraktam facebook profilképnek. Pár óra múlva elgondolkoztam és leszedtem a képet, hogy ez azért lehet mégsem annyira előnyös. Lehet ebből nekem bármi bajom, vagy senki nem foglalkozik ezzel?
2020. febr. 9. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj semmi nem lesz belőle. Vannak akik igazi lőfegyverrel pózolnak, vagy karddal, íjjal, késsel, boxerrel stb. Egyikből sincs semmi.
2020. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod. Sokszor a Rajok olyanokat posztolnak ki, hogy azok után tényleg indulhatna eljárás, de velük se foglalkozik a hatóságok, akkor veled se fognak. Akkor foglalkoznának veled csak, ha azt írtad volna ki még alá, hogy mész a Rajokra vadászni.
2020. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!