Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy másik ember kapott egy...

Ha egy másik ember kapott egy emailt amit egy pedofil írt én jelenthetem a rendőrségen?

Figyelt kérdés
Nem én kaptam a mailt, hanem egy hölgy, amiben konkrétan leírja a faszi hogy ő pedofil, és kislányokat keres, hajlandó akár 100 ezres tételeket is fizetni. Ez így nem elég vérlázító mert még képeket is csatolt a f...kalap egy kislányról akivel szexuális kapcsolatot létesített. Semmi nem lehet tudni arról hogy a kislány eltűnt e, a szülők tudnak e arról hogy ez történik és képesek eladni a saját gyereküket pénzért, vagy nem is tudnak az egészről. Nem tudom a hölgy tett e már bejelentést a rendőrségen vagy bárhol, mert semmi visszhangját nem látom.

2020. febr. 9. 22:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha tudod az illető e-mail címét, akkor igen.
2020. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%
Hát nem tudom. Most mondanám, hogy igen, de én egyszer lejelentettem külföldi tartalmú pedofil videókat, amik egy ismert fájlmegosztó található. Két alkalommal is, elsőt csak az üzemeltetőnek, másodiknál írtam az Internet Hotline, akik állítólag továbbították a hatóságoknak. Az üzemeltető órák alatt eltávolította, a hatósági viszont még mindig elérhető, pedig már hetek teltek el.
2020. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hát az a baj hogy secmailt használt a f-szfej, csak szerintem ha felkerülne facebookra, sokkal többen láthatnák a kislány arcát hátha valaki felismerné..
2020. febr. 9. 22:18
 4/16 anonim ***** válasza:

Feltétlenül, mert ő nemcsak képeket nézeget, hanem konkrétan gyerek(ek?)nek árt. Súlyos bűnöket előzhetsz meg!


Persze ez lehet valami ordas kamu is, mert egy e-mail címről valaki más nevében ilyen tartalmakat küldeni nem egy nagy kunszt. De jobb félni, mint megijedni.

2020. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Facebook-ra ne tedd fel, mert súlyos (személyiségi) jogsértést követsz el vele.
2020. febr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Te jó isten, megaláznál még jobban egy másik embert, aki amúgy is megalázó helyzetbe került azzal, hogy felteszed a facebookra a képét, hátha felismeri valaki? Ő egy kiskorú, nem egy elveszett kutya. Nem sok eszed van, főleg semmi empátia nem szorult beléd...
2020. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Jézus...olyan kép van róla amin az arca van csak. simán csak az arca. Abban mi megalázó van? Szerinted ha felkerül a rendőrségre ők milyen képet fognak feltenni ha azt se tudják hogy kicsoda és úgy kerestetik??
2020. febr. 9. 22:37
 8/16 A kérdező kommentje:
Mert úgy aztán biztos meglesz hogy senki nem tudja hogy néz ki a kislány mert nem teszik fel róla a képet, ezáltal senki nem tudja felismerni, a faszi titkos emailt használt ami visszakövethetetlen ugye? Te igen okos.
2020. febr. 9. 22:39
 9/16 anonim ***** válasza:

Menjünk sorba: Az mellékes, hogy mit keresel más e-mail fiókjában.

Feljelentheted, de szerintem ennyivel még sok mindent nem kezdenek, ha csak nem volt benne olyan kép is, amin nem csak az arca látszik, vagy épp hiányos öltözetben. Állítani meg bármit állíthat bárki, bár elég beteg humorra vall ha ezzel csak " viccelődik "

Végső soron meg nem tudom ehhez miért kell mások megerősítése, ha úgy gondolod feljelented, ebattyogsz a rendőrségre, elmondod amit tudsz azt ennyi

2020. febr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Aki kapta az emailt az screenshotolta le az emailt és a képeket is és tette fel egy közösségi oldal történetébe.

Nem csak hiányos öltözetben lévő képek vannak hanem kompromittáló helyzetekben is.

Azért kérdeztem meg, mivel nem én kaptam az emailt, viszont zavar, csak nem tudom tehetek e ellene.

2020. febr. 9. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!