Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy másik ember kapott egy...

Ha egy másik ember kapott egy emailt amit egy pedofil írt én jelenthetem a rendőrségen?

Figyelt kérdés
Nem én kaptam a mailt, hanem egy hölgy, amiben konkrétan leírja a faszi hogy ő pedofil, és kislányokat keres, hajlandó akár 100 ezres tételeket is fizetni. Ez így nem elég vérlázító mert még képeket is csatolt a f...kalap egy kislányról akivel szexuális kapcsolatot létesített. Semmi nem lehet tudni arról hogy a kislány eltűnt e, a szülők tudnak e arról hogy ez történik és képesek eladni a saját gyereküket pénzért, vagy nem is tudnak az egészről. Nem tudom a hölgy tett e már bejelentést a rendőrségen vagy bárhol, mert semmi visszhangját nem látom.

2020. febr. 9. 22:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Így szerintem simán fel lehet, bár inkább aki kapta annak kéne szólni hogy ne hagyja annyiba, az lenne a legtisztább, illetve ha a feljelentést is az tenné meg.
2020. febr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon sokan írtak neki hogy ezt tegye meg, csak nem írja le egyenesen hogy a rendőrségre elment e és megtette e a bejelentést.
2020. febr. 9. 23:25
 13/16 anonim ***** válasza:
Persze hogy tehetsz.
2020. febr. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tehetsz és a hölgy ellen is. Mivel olyan képeteket oszt meg a facebookon.
2020. febr. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
61%
Szia, Én is láttam Ancsii posztját. Én begyegyek a megyei rendőrfőkapitányságra a screenshot-okkal együtt!
2020. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Írtam privátot! :)
2020. febr. 10. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!