Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Új szerződést nincs jogom...

Új szerződést nincs jogom hazavinni hogy átnézhessem / átnézethessem jogásszal? Még aláírás előtt?

Figyelt kérdés

Ha a munkahelyemen új szerződést kapunk mely számos pontban különbözik az előzőtől, akkor nekem dolgozóként nincs jogom ahhoz hogy még aláírás előtt elkérjem a szerződést és otthon nyugalomban átnézhessem, netán átnézethessem jogásszal?

Erre ott benn a munkahelyen nincs lehetőség tüzetes átnézés nélkül meg nem vagyok hajlandó aláírni.

Nem evidens kérés lenne hogy kiadják átnézésre? Miért ódzkodnak ettől ha minden tisztességes az új szerződés körül? Mitől félnek mi derülhet ki ha netán jogász is látja?


2020. febr. 16. 15:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
De szerintem te megint szimplán Balázska vagy. Feltűnő a kötekedő stílusod, hogy neked soha, semmilyen válasz nem jó, mindenre tudsz még kontrázni egyet. Ha az alapkérdés még reálisnak is tűnhet, a hozzászólásaiddal simán elárulod magad mindig.
2020. febr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!