Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egyetértetek vele hogy tilos...

Egyetértetek vele hogy tilos az agancsgyűjtés? Levegőt venni szabad más földjén?

Figyelt kérdés
2020. febr. 18. 12:45
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

"szerinted mennyire lenne jó, ha agancsgyűjtéses időszakban ezrek lepnék el az erdőket, mindent teleszemetelve"


Az elozo valaszoloja alapjan gombazni lehet, ha ezrek elmennek gombat szedni akkor ugyanugy kart okoznak nem? Az nem kar?? Ketto pedig, hogy senki nem megy ezrevel se gombat szedni se agancsot. Nekem pl. nem kene agancs, meg senkinek sincs a csaladban agancsa, de azert zavar hogy megmondjak hogy nem vihetemm el! Eleve nem is akartam elvinni.

2020. febr. 18. 15:11
 12/26 anonim ***** válasza:

"Nekem pl. nem kene agancs, meg senkinek sincs a csaladban agancsa, de azert zavar hogy megmondjak hogy nem vihetemm el! Eleve nem is akartam elvinni."

Azért cirka óvodás korban, de legalább az iskola elejére ki szokták nőni a gyerekek ezt a gondolkodást, hogy "nekem úgy sem kell de azért mi az hogy nem lehet az enyém". Olvasd vissza amit leírtál és be fogod látni hogy olyan mint egy hisztis gyerek nyafogása.

Nem a tied. megmondták hogy nem a tied, hát nem viheted el. Pont. Ha nem is akartad elvinni akkor ki nem sz*rja le?

A köztéri szobrot sem akarom elvinni, a boltban a bevásárló kosarat sem akarom elvinni vagy éppen a múzeumi padot sem akarom magammal vinni. ha valaki szól hogy nem vihetem el akkor kiröhögöm, mert eszem ágában sem volt. Te meg azon vagy kiakadva hogy miért nem viheted el.

Mert nem a tied. Ennyi.

2020. febr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Andizsuzsi ***** válasza:
89%

"de azert zavar hogy megmondjak hogy nem vihetemm el"


A padot sem viheted el a parkból, az nem zavar?

2020. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
9-es halálra nevettem magam a válaszodon,zseniális jellemzés :)
2020. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
89%

# 12/ : szinte láttam magam előtt hogy toppant a kis lábacskáival, hogy "de akkor is miért nem vihetem eeeeel???"


:-D

2020. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Helyesbitek akkor: nem mennek ki agancsot keresni, de ha veletlen meglatnek egyet seta kozben akkor hazavinnem!
2020. febr. 18. 18:12
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Én meg elsétálok a házad mellett és véletlenül meglátok egy kerti törpét. Hazavinném.

Még mindig nem érted a dolog lényegét a tulajdonhoz való jogot.

2020. febr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak elmennék a házad előtt, és leszedném a két diófa termését....
2020. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Hat nem ertem kepzeld. De mondok egy peldat hogy te se ertsd. Pl. van egy telkem, atfurok vele a fold masik oldalara, akkor az ott levo fold is az enyem mert "alattam" van. Sot tovabb megyek, az alatta levo univerzum darabka is az enyem.
2020. febr. 18. 18:53
 20/26 A kérdező kommentje:
Ja es mi van akkor ha az a szarvas eppen egy szlovakiai foldrol jott at ide vagy. Akkor az most kie?? Ha en leejtem az ongyujtomat a telkeden akkor az a tied? Hat nem.
2020. febr. 18. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!