Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha lejárt a személyigazolványo...

Ha lejárt a személyigazolványom érvényességi ideje, de én nem akarok újat csináltatni, mit tudnak velem kezdeni?

Figyelt kérdés

Elegem van ebből a rabszolga országból, és úgy döntöttem hogy nem csináltatom újra a személyigazolványomat csak azért, mert a dátumot túl léptem. Na ilyenkor mit tudnak tenni velem? Lecsuknak? Esetleg megbüntetnek? Haha kezdek félni.


Van ugyanis egy UCC törvényünk, amit kevesen tudnak.


Pl: Azt hogy a Magyar köztársaság Rendőrsége, a bírók, ügyészek, kormány és a többi szervezet ami ma Magyarországon létezik, mind Amerikában bejegyzett vállalkozás. Innentől kezdve törvénytelenül rabolják az embereket, az összes alap törvény érvénytelen és semmis.

Majd akkor fogom kiváltani az új igazolványt, ha a Kormány, a rendőrség, és olyan szervezet akinek köze van az igazolványokhoz, hogy tudja igazolni hogy törvényesen csinálják azt amit csinálnak. Ha igazolják hogy van még joghatóságuk, ki lesz váltva. De addig nem! Sőt én egy nemzetkőzi törvényre (UCC Törvény) igazolom hogy egyik cégnek sincsen joghatosága (mivel el lett törölve) Ha ők ezt megtudják cáfolni, minden elismerésem.


Hogy miről is beszélek?


Hát erről:

[link] lehet olvasni.



2020. febr. 21. 11:37
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
#10 Majd ha a Magyarországon létező összes olyan szervezet igazolja hogy érvényes az, amit csinálnak ki lesz váltva. Ha nem tudják igazolni hogy amit ők csinálnak törvényes-e, mi alapján váltsam ki? Eddig egy cég sem tudta megcáfolni azt, amit mondok az nem úgy van.
2020. febr. 21. 12:29
 12/38 anonim ***** válasza:
83%
Oké, nem vagy köteles, de a hivatalos ügyeid nagy részét is képtelen leszel elintézni. Lényegében semmit nem nyersz azáltal, hogy nem újítod meg a személyid, viszont adott esetben rengeteget bukhatsz miatta.
2020. febr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, hadakozhatsz a világ ellen, de nem te fogod megnyerni a harcot. Nőj ki a dackorszakból, és foglalkozz azzal, ami tényleg fontos az életedben!
2020. febr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

Értem!



Elkell hogy fogadják, ha tetszik ha nem!


Én igazolom hogy, hogy érvénytelen az egész b--zi rendszer. Ha nincsen igazam, akkor igazolja a szervezet/vállalat hogy azt amit én írok az nem úgy van. Senki nem tudja megcáfolni.

2020. febr. 21. 12:34
 15/38 Micimacko67 ***** válasza:
88%

Arra lennék kíváncsi kérdező, hogy ennek a rendszernek a "szolgáltatásait" igénybe veszed-e?

Akarsz pl külföldre utazni esetleg amihez személyi kell...

2020. febr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
89%

#15 Elfogadtuk és a rendszer is elfogadja hogy nem avgy köteles újat csináltatni.

Levegőt sem vagy köteles venni.

Csak egyik nélkül sem tudsz boldogulni. Ezt meg neked kell elfogadni!

2020. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
88%

Tehát úgy akarod igazolni egy komplett intézményrendszerrel szemben, hogy az jogellenesen létezik, hogy maga a jogforrás és a jogértelmező is az intézményrendszer.


Hát... sok szerencsét hozzá.

2020. febr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Érdemes megnézni: [link]
2020. febr. 21. 13:02
 19/38 anonim ***** válasza:
90%

Ember, te mindent elhiszel, amit a neten olvasol?? Ne légy ennyire buta...

Az UCC egyrészt nem törvény, hanem egy KÓDEX, olyasmi, mint nálunk a pénzügyi magatartási kódex, azzal a különbséggel, hogy ez kötelező érvényű. De attól még NEM törvény! Másrészt nem vonatkozik Magyarországra, nálunk nem érvényes, csak az Egyesült Államokban. De ha még érvényes is lenne nálunk, egyáltalán nem következne belőle az, hogy neked kellene-e vagy sem személyit csináltatnod (amúgy nem kötelező).

Fogadjunk, hogy Mi Hazánkos vagy! :)

2020. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 Micimacko67 ***** válasza:
74%

Kérdező, a közel múltban pont egy ilyen elveket hirdető pártól vették el a 2 hónapos csecsemőjüket...mert nem voltak hajlandók még TAJ kártyát sem váltani neki...

Neked megérné?

2020. febr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!